Lietuvos regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono pirmenybėse rungtyniaujanti Kėdainių sporto centro komanda namų turą šį savaitgalį sužaidė 1-1.

Penktadienį Kėdainių komanda buvo sutriuškinta raseiniškių. Kėdainių SC (8-8) – Raseiniai (10-8) 65:92 (20:19, 17:20, 16:25, 12:28). Tačiau mūsiškiams pavyko atsitiesti kitą dieną. Šeštadienį jie rezultatu 69:62 (20:11, 13:18, 17:8, 19:25) įveikė Kauno VDU studentus.

Po 14 taškų šiose rungtynėse pelnė Vainius Steponavičius ir Erikas Stulpinas. (7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 19 naudingumo balų). Justinas Žirlys pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Laurynas Danielius – 6taškai.

Nepasipriešino „Raseiniams“

Kėdainių sporto centro krepšininkams pralaimėjimas buvo penkt nesėkmė RKL’e iš eilės.

Pirmas dvi minutes nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, tačiau po to tarp komandų vyko itin artima kova. Nė vienai komandai nepavyko įtvirtinti didesnio pranašumo. Antrajame ketvirtyje Antanas Bertašius „Raseinių“ komandą keturiais taškais išvedė į priekį, bet Kėdainių sporto centro lengvojo krašto Eriko Stulpino tritaškis skirtumą panaikino (34:33). Nei vienai komandai nepavyko palaužti varžovų gynybos.

Trečiasis kėlinys Kėdainių SC krepšininkams buvo lemtingas: „Raseiniai“ ketvirtį pradėjo atkarpa 2:10 ir atsiplėšė nuo šeimininkų (39:49). Paskutinėmis kėlinio minutėmis kėdainiškiai taikliais metimais dar bandė skirtumą sumažinti, tačiau „Raseiniai“ atsakė tuo pačiu (53:64). Paskutiniojo ketvirčio pirmosios minutės buvo kritinės Kėdainių komandos auklėtiniams, tačiau raseiniškiai dar kartą spurtavo 3:14, įgavo net 20 taškų pranašumą ir užsitikrino pergalę.

Kėdainių sporto centro ekipoje naudingiausias buvo Erikas Stulpinas. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Atsitiesė po pralaimėjimo

Rungtynėse prieš Kauno VDU komandą, naudingiausiai žaidė komandos jaunasis aukštaūgis kėdainietis Rytis Sinickas (12 taškų, 5 rez. perdavimų, net 18 atk. kamuolių, 5 blok. metimai, 1 perimtas kamuolys). Komandos naujokas Erikas Stulpinas pelnė 28 taškus ir atkovojo 4 kamuolius. Komandos kapitonas Laurynas Danielius – 11 taškų, 6 rez. perd., 3 atk. kam., Justinas Žirlys -10 taškų, 10 atk. kam.

Kitas RKL A diviziono rungtynes Kėdainių SC žais sausio 27 d., penktadienį, Biržuose, o šeštadienį, sausio 28 d. – namie su Kauno rajono „Omega”.