„Nevėžio“ krepšininkai palietė, tačiau nepagavo sėkmės paukštės antrosiose „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato rungtynėse. Namuose rungtyniavusi Kėdainių ekipa pergalę paskutinę minutę atidavė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai. Ji džiaugėsi 5 taškais – 78:73 (24:17, 19:12, 14:17, 21:27) įveikusi dvikovos šeimininkus.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė  pats žemiausias - vos 175 cm ūgio žaidėjas - Saah Nimley, pelnęs 16 taškų.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė pats žemiausias – vos 175 cm ūgio žaidėjas – Saah Nimley, pelnęs 16 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pirmavo visų rungtynių metu. Kai po dviejų kėlinių pasvaliečiai susikrovė 14 taškų persvarą (43:29), atrodė, kad Kėdainiuose Manto Šerniaus auklėtinių laukia lengvas pasivaikščiojimas. Tačiau po pertraukos „Nevėžis“ perėmė iniciatyvą ir likus žaisti 2 minutes išlygino rezultatą 65:65.

„Nevėžis“ turėjo galimybę persverti rezultatą, bet šeimininkų atakos buvo bevaisės. Kai Pasvalio klubas išsiveržė į priekį 67:65, Saah Nimley tolimą metimą krepšys tiesiog išspjovė lauk.

Daugiau dovanėlių M.Šerniaus auklėtiniai „Nevėžiui“ nebedovanojo. Gynėjai aštriais reidais įtvirtino „Pieno žvaigždėms“ pergalę.

Pirmosiose namų rungtynėse „Nevėžį“ aktyviai palaikė Kėdainių krašto jaunimas, kuriam progą lankytis rungtynėse suteikė naujas projektas.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė  Saah Nimley, pelnęs 16, Darius Gvezdauskas 14, Ernestas Ežerskis 13, Vaidotas Volkus 11, Tayloras Kingas 9 taškus.

„Pieno žvaigždes“ į pergalę vedė Giedrius Staniulis, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 14 kamuolių.

Po rungtynių Kėdainių komandos treneris Ramūnas Cvirka sakė, kad jo auklėtiniai neišpildė gynybos užduočių: „Žaidėme blogai. Pralošėm kovą dėl kamuolių. Tik antroje susitikimo pusėje pakeitę gynybą parodėme kovingumą. Mūsų vaikinams dar trūksta susižaidimo, savitarpio supratimo. Gaila, kad Darius Gvezdauskas perdegė rungtynių pradžioje. Labai norime pergalių, bet tuščiais pažadais mėtytis nesu linkęs. Jei būsime verti, pirmąja pergale jau galime džiaugtis ir trečiadienį. Tada savo aikštėje susitiksime su Panevėžio krepšininkais.“