Pergalę iš kėdainiečių Vilainių sporto salėje žemaičiai atėmė paskutinę sekundę.

Regionų vyrų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse rezultatu 75:77 (23:19, 17:20, 14:17, 21:21) Kėdainių SC (4/3) nusileido Plungės „Olimpui” (3/3).

Po taškas į tašką sužaisto pirmojo kėlinio Kėdainių SC komanda ėmė didinti tempą ir įgijo 12 taškų pranašumą (24:36). Plungiškiai, surengę spurtą 11:0, varžovus prisivijo (35:36), tačiau trečiajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai vėl atsiplėšė – pirmavo 9 taškais (41:50).

„Olimpas“ po rezultatyvaus epizodo 15:2 vėl prisivijo priešininkus ir juos pralenkė (58:54). Beveik visą ketvirtąjį kėlinį nežymiai pirmavo plungiškiai, tačiau likus vos 3 sekundėms Vainius Steponavičius išprovokavo varžovų pražangą ir dviem taikliais baudos metimais išlygino rezultatą (75:75). Kėdainiškių viltis ruseno neilgai – paskutinę sekundę „Olimpo“ žaidėjas Rokas Paulauskas smeigė dvitaškį ir išplėšė pergalę.

Rezultatyviausiai kėdainiečių gretose šiandien žaidė Laurynas Danielius, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 18 naudingumo balų.

Vainius Steponavičius – 11 tašk., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 17 naud. b.; Deivydas Keburys – 10 tašk., 5 atk. kam., 11 naud. b.; Ignas Bilinskas – 9 tašk., 9 atk. kam., 18 naud. b.

Kitas RKL A diviziono pirmenybių rungtynes Kėdainių SC žais lapkričio 25 d., penktadienį, Raseiniuose su „Raseiniais” (3/3).