Penktadienį Kėdainių miesto stadione LFF „Optibet Pirmos lygos” pirmenybėse Kėdainių „Nevėžis” rezultatu 2:1 (0:0) įveikė Kretingos „Miniją”.

Po pirmo kėlinio į pertrauką komandos žengė Kėdainių stadiono švieslentėje palikę nulius.

Antrajame kėlinyje kėdainiečius sirgalius sunerimti privertė 61-ą min. kretingiškių įmuštas įvartis – 0:1.

Tačiau ilgai nerimauti jiems neteko, nes jau 65-ą min. Karolis Gvildys taikliu „šūviu” į vartus rezultatą išlygino – 1:1. O 72-ą min. Rosin Christian Bella rezultatą persvėrė kėdainiečių naudai – 2:1.

Pasak „Nevėžio” trenerio Dariaus Gvildžio, po praėjusiame ture patirto pralaimėjimo prieš „Riterius B” (Vilnius) ir paskutinėse pirmojo rato rungtynėse – Vilniaus „Transinvest”, komandai psichologiškai buvo būtina pergalė. „Vaikinai parodė charakterį, ačiū komandai. Tik su tokiu charakteriu gali kovoti dėl medalių”, – po pergalės prieš Kretingos „Miniją” sakė D. Gvildys.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K) (46-tą min. vietoj jo į aikštę žengė Yuta Suzuki), Karolis Gvildys, Aurimas Raginis, Kipras Obolevičius (66-tą min. jį pakeitė Jevhenij Moghil), Karolis Rukuiža, Rosin Christian Bella (89-tą min. jį pakeitė Lukas Berednikovas), Bruno Pedro , Rokas Antanas Župerka, Ugnius Avizovas, Julius Kasparavičius (naujokas).

Per pirmenybių pertrauką „Nevėžį” papildė 5 nauji žaidėjai. J. Kasparavičius jau žaidė rungtynėse su „Minija”. Treneris atskleidė, jog likusieji aikštėje pasirodyti turėtų jau po savaitės.

Su dviem futbolininkais „Nevėžis” atsisveikino.

Kitas LFF „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žais rugpjūčio 12 d., šeštadienį, Šiauliuose su „Šiauliais B”.

Viršelio nuotraukoje – rezultatyviausias šio sezono „Nevėžio” futbolininkas R. Ch. Bella (Nr. 7, 9 įvarčiai) (FK „Nevėžis nuotr.)