Šiąnakt Kėdainių rajone pastatuose kilo du gaisrai. Gerai, kad jie pastebėti pačiu laiku, nes ugnis būtų padariusi dar didesnių nuostolių.

Spalio 6-osios naktį, tuoj po vidurnakčio pranešta, kad Krakių mstl., S. Dariaus ir S. Girėno g. dega namas. Nuvykus paaiškėjo, kad mūriniame dviejų aukštų pastate, kuriame gyvena ne viena šeima, virtuvės patalpoje šalia krosnies degė sukrautos malkos, kambaryje buvo pilna dūmų. Laimei, gyventoja laiku iškvietė pagalbą ir gaisras nespėjo išplisti.

Pasak ugniagesių, šis atvejis tik dar kartą patvirtina, kad būtina paisyti priešgaisrinės saugos taisyklių, negalima prie krosnies laikyti jokių degių medžiagų, nes jos nuo įkaitusių paviršių gali bet kada užsidegti.

Dar vienas gaisras kilo paryčiais. Kelios minutės po šeštos, ugniagesius gelbėtojus pasiekė žinia, kad Daumantų k., Šarkų g. dega sodo namelis. Kai ugniagesiai pasiekė nelaimės vietą, iš  6×4 m dydžio medinio sodo namelio veržėsi atvira liepsna. Gaisro metu išdegė ir aprūko visas pastato vidus, apdegė ir aprūko viduje buvę namų apyvokos daiktai, atliekant gesinimo darbus sulietos patalpos.

Dėl ko kilo gaisras sodo namelyje tiriama.

Netoli gaisravietės sutikti sodininkai pasakojo, kad šį sodo namelį neseniai įsigijo nauji savininkai.

,,Net dorai susipažinti nespėjome. Nežinome, buvo tame namelyje buvo elektra, ar ne. Matyti, kad elektros laidai yra, ir šaldytuvas apdegęs išmestas, tai gal ir buvo elektra.

Kai sužinojome, kad Šarkų g. degė sodo namelis  iškart skubėjome žiūrėti, ar mūsų nameliui nieko nenutiko. Baisu, kai kyla gaisras“, – kalbėjo kaimynė.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Nuotr.: Jei gaisras būtų pastebėtas dar vėliau, sodo namelis galėjo sudegti visiškai.

L. Pranckevičiūtės nuotr.

Panašios naujienos