Prekyboje siūlomos lempos nagams būna LED, ultravioletinių spindulių ir CCFL+LED – hibridinės. Įvairios nagų lempos įprastai tinkamos naudoti visiems geliams ir ilgalaikiams geliniams lakams. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog turimi senieji geliai, tinkantys UV lempai, gali netikti LED lempai. Tokiu atveju vertėtų rinktis hibridinę lempą, kurioje yra įmontuota dviguba UV ir LED technologija. Na, o ateityje, prieš perkant gelius, užtektų tiesiog pasiskaityti aprašymus, kuriuose labai aiškiai ir konkrečiai nurodyta, kokią lempą naudojant, jūsų norimas įsigyti gelis puikiausiai sustingsta.

Seniausiai naudojamos ir bene paprasčiausios – tai ultravioletinių (UV) spindulių lempos. Tokiose lempose įprastai montuojamos keturios 9W galingumo lemputės. Tad iš viso galingumas siekia 36W.

Kiek populiaresnės yra šviesos diodų (LED) nagų lempos. Jos daug galingesnės už UV lempas bei yra pažangesnės technologijos priemonė, skirta grožio procedūroms atlikti.

Anksčiau buvo manoma, jog LED šviesa kenkia žmogaus organizmui bei aplinkai, tačiau remiantis moksliniais tyrimais ši teorija užginčyta. Anaiptol, įrodyta priešingai, jog LED šviesa yra „draugiška“ aplinkai, tausoja elektros energiją ir, be jokios abejonės, nėra pavojinga žmogui.

Hibridinėse lempose yra įdiegta „DUAL LED“ technologija. Šios technologijos dėka lengvai galite perjungti šviesos bangų ilgį. Tai, be abejonės, užtikrina kokybišką visų tipų gelių ir hibridinių lakų stingdinimą.

Gelio laikymo trukmė nagų lempoje

Nulakavus nagą laikinuoju geliniu laku arba uždėjus gelį, nagą reikia iš karto dėti į lempą. Tačiau iš kur žinoti, kokia laikymo trukmė tinkamiausia, kad gelis kokybiškai sustingtų, nebūtų minkštas ar kitaip pažeidžiamas?

Šiai procedūrai atlikti visa reikalinga ir tiksli informacija būna nurodyta ant gelių ar laikinų gelinių lakų pakuočių ar buteliukų, kuriuos nurodo gamintojas. Atkreipkite dėmesį, jog kiekvienas gamintojas nurodo skirtingai, tik jo tiekiamai produkcijai atitinkančią informaciją.

Dažniausiai pasitaikantis nago laikymo laikas po lempa nuo 30 s. iki 1 minutės. Kai kur galite rasti ir iki 120 s., bet tokie geliai pasitaiko retai. Atsakingai išsirinkę gelį bei jį atitinkančią lempą, išgausite puikų galutinį rezultatą, kuris jus tenkins tiek darantis manikiūrą namuose, tiek klientus, kuriems atliksite higienines grožio procedūras salonuose.

Užs. Nr. 113