Kėdainių muzikos mokykla šiandien atsisveikino su 56-ąja absolventų laida. Joje – net 47 gabūs jaunieji muzikantai.

Tradiciškai tarp paliekančiųjų mokyklą daugiausiai – po dvylika – grojančių styginiais instrumentais ir fortepijonu.

„Mokyklą palieka daug gabių vaikų. Tarp išeinančiųjų turime aktyvių muzikantų, kurie dalyvavo įvairiuose konkursuose, festivaliuose, šventėse.

Muzika kiekvienam, prie jos prisilietusiam, palieka žymų pėdsaką. Labai norėtųsi, kad ir šie mūsų absolventai nepamirštų instrumentų, vis juos paimtų į rankas ir pamuzikuotų. Praktika rodo, kad net tie, kurie ilgesniam laikui išsižada grojimo, vėliau vis tiek jį prisimena. Visiems absolventams linkiu draugauti su muzika ir dovanoti ją kitiems“, – atsisveikindama su 56-ąja laida sakė Muzikos mokyklos direktorė Rūta Kutraitė.

Karinos muzikiniais pasiekimais džiaugiasi ir mama Larisa Bartkutė.

Tarp šįmet baigusiųjų Muzikos mokyklą ir kėdainiečiams gerai pažįstama akordeonistė Karina Žukaitė. Mergina puikiai pamena, kaip mama ją palydėjo į šią mokyklą: „Muzikos mokyklos duris pravėriau gana nedrąsiai. Buvo daug nežinios, neaiškumų. O dabar net nežinau, kaip įvardinti jausmus, kurie mane lydi: ir džiugu, ir gaila. Čia buvo labai daug smagių dienų, įspūdingų kelionių, daug pasiruošimo konkursams, daug muzikos. Tačiau aš su muzika tikrai nesiskirsiu. Labai norėčiau savo gyvenimą susieti su džiazu, o jau kitąmet planuoju mokytis Kaune Juozo Gruodžio konservatorijoje.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.