Spalio 21 dieną Mugių centras nori pakviesti visus Kėdainių miesto bei rajono gyventojus ir miesto svečius jau į tradiciją tapusią mugę “Rudenojai”.

Mugėje savo amatus, rankų darbo gaminius ir maisto šedevrus atvyks parodyti virš 100 smulkiųjų gamintojų iš visos Lietuvos. Šioje rudens mugėje galėsite rasti rankų darbo medžio, keramikos ir odos gaminių.

Visai šeimai atsinaujinti rudens spalvomis siūlys aksesuarais bei vienetiniais rūbais bei mezginiais prekiaujantys mugės dalyviai. Puoselėjantys tradicinius patiekalus kvies įsigyti  rūkytos mėsos bei žuvies ar kulinarinį paveldą turinčių duonos ir konditerijos gaminių. Norintys pasistiprinti imunitetą bus galimybė įsigyti šviežiai išsukto medaus ar natūralaus aliejaus skirto sveikatinimui, grožiui ar maisto praturtinimui.

Nepaslaptis, kad ruduo – tai metas, kuomet sodininkai atnaujina savo sodus, o gyventojai rūpinasi namų aplinka, todėl šioje mugėje „Rudenojai” galėsite išsirinkti sodinukų, vaismedžių ar dekoratyvinių augalų!

“Pasimatykime jau spalio 21 dieną Didžiosios Rinkos aikštėje, Kėdainiuose!” – kviečia visus organizatorius “Mugių centras”

Užs. Nr. 269

Panašios naujienos