Ar dažnai šiuolaikinė moteris randa laiko sau? Ne, ne tik laiko pasirūpinti savo išvaizda grožio salone, laiko užbėgti į rūbų ar kosmetikos parduotuvę… Šį kartą – apie laiką savo vidiniam pasauliui, jo pažinimui, atvėrimui ir palepinimui. Jei seniai leidote laiką su savimi ir norite patirti naujų įspūdžių – šis kvietimas kaip tik jums, mielos moterys.

Šis šeštadienis tepavirsta „Moters šeštadieniu“, mat tądien Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, trečiojo aukšto salėje vyks dviejų dalių renginys moterims. „Nuo 11 val. prasidės dalis, pavadinta „Judesys moters pasaulyje“. Kraštiečių laukia judesio terapija ir meditacija, kurią pratęs meditacija poezijoje ir muzikoje, o giliau pažvelgti į save leis paskaita ir praktika „Kūno ribos“, – pasakojo Laima Žilytė, bibliotekos renginių organizatorė. Taip pat šioje dalyje vyksiančioje paskaitoje susipažinti su lietuvių deivėmis pakvies lektorius Jonas Stankevičius.

Papietauti, pasivaišinti savo ir kitų dalyvių atsineštais valgiais, pasidalinti receptais moterys kviečiamos nuo 14 iki 15 valandos. Po pietų pertraukos prasidės antroji „Moters šeštadienio“ dalis, kurioje moters pasaulį flamenko šokyje atvers viešnia iš sostinės, Flamenko šokio studijos vadovė Liucija Puidokaitė. (Kūno judesio-terapijos praktikos kaina – 20 eurų). O renginį vainikuos bendras dalyvių šokis.

Registruotis į šį sielai ir kūnui naudingą renginį galite telefono numeriu 8 687 10 658.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.