Šeštadienio popietę specialiosios tarnybos skubėjo gelbėti dviejų žmonių gyvybių. Moterį iš Nevėžio ištraukė žvejys, o iš trečio aukšto grasinęs iššokti vyriškis ugniagesių saugiai nukeltas ant žemės.

Pirmasis aliarmo signalas gautas po 14 val.

„Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi moteris pranešė, kad vyras nuo geležinkelio tilto nušoko į Nevėžį gelbėti į upę įkritusios moters. Į nelaimės vietą išskubėjo tiek ugniagesiai gelbėtojai, tiek ir medikai bei policija“, – pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Specialistė taip pat informavo, kad, kai prie tilto atvyko ugniagesiai gelbėtojai, skendusią moterį žvejys jau buvo ištraukęs ant kranto. Nukentėjusiajai uždėtas kaklo įtvaras, ji užkelta ant neštuvų ir įkelta į Greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Į gydymo įstaigą išvežtai moteriai bus suteikta medicininė ir psichologinė pagalba.

Kitas pranešimas – iš Žemaitės gatvės

Tą pačią dieną, vos po dviejų valandų Bendruoju pagalbos centro telefonu pasiekė dar viena grėsminga žinia. Specialiosios tarnybos išskubėjo į Kėdainiuose esančią Žemaitės g.

Šį kartą pagalbos reikėjo vyrui. Pranešta, kad ant lango rėmo atsisėdęs vyras grasina nušokti iš 3 aukšto. Esą jis yra pas draugą svečiuose, draugas išėjo, jį palikęs užrakintą. Ugniagesiai gelbėtojai autokopėčiomis vyrą saugiai nukėlė ant žemės.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos