Jaudulys prieš startą.

Jaudulys prieš startą.

Jau 25 kartą Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje vyko nuotaikinga, linksma, šeimas ir mokyklos bendruomenę suburianti sporto šventė „Mama, tėtis ir aš“. Joje sportinėse rungtyse varžėsi mokiniai, jų tėveliai ir kiti šeimos nariai. Azarto, varžybinio jaudulio ir džiaugsmo išties netrūko!

„Kartais ne visiems tėvams užtenka pakankamai laiko bendrauti su savo vaikais, tad šitokie renginiai sutelkia ne tik mokyklą, klasę, bet ir šeimą. Fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių veiksnių, įtakojančių žmonių sveikatą. Dabartiniai vaikai nori daugiau laiko praleisti prie kompiuterio, tačiau judėdami vaikai tampa sveikesni“, – sakė „Aušros“ progimnazijos laikinoji vadovė Rita Lukoševičienė.

Prieš sportines varžybas visi dalyviai darė mankštą.

Prieš sportines varžybas visi dalyviai darė mankštą.

Pašnekovė pasidžiaugė, kad šiais metais į bendruomenės šventę susirinko daugiau šeimų nei praėjusiais metais – iš viso daugiau nei 200 žmonių.

„Tokie renginiai labai svarbūs – jei matytume, kad jie nereikalingi, tokių veiklų neorganizuotume. Džiaugėmės, kad prasmingam laisvalaikiui kartu buvo sutelkti ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, labai prisidėjo ir patys mokytojai, visa mokyklos bendruomenė“, – sakė ji.

Trečiadienio vakarą susirinkę projekto dalyviai varžėsi dviejose skirtingose grupėse. Pirmokai ir antrokai su savo šeimos nariais varžėsi estafetėse, o trečių ir ketvirtų klasių mokiniai varžėsi plaukimo baseine vykusiose varžybose „Linksmasis jūrų arkliukas“.

Tiek tėveliai, tiek ir vaikai džiaugėsi azartišku ir sportišku vakaru, buvimu kartu. Dažno jų įkalbinėti dėl dalyvavimo nė nereikėję.

Po varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir mokyklos dovanėlėmis, knygomis. Vėliau visi sportininkai turėjo galimybę atsipalaiduoti baseine bei pirtyje.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.