Kėdainių specialioji mokykla visus šiuos metus gyvena itin šventiškai – minėdama 50-ąjį gimtadienį įstaigos bendruomenė surengė gausybę renginių, kurie finišuos lapkričio viduryje šventiniu tortadieniu mokiniams.

Saulius Grinkevičius tapo pirmuoju Specialiosios mokyklos geradariu, gavusiu tokį titulą garantuojantį ženklą.

Saulius Grinkevičius tapo pirmuoju Specialiosios mokyklos geradariu, gavusiu tokį titulą garantuojantį ženklą.

Gražiam mokyklos jubiliejui mokytojai ir mokiniai rengė parodas, koncertus, susitikimus. Renginiuose prisiminta istorija, pagerbti geriausi ir ilgamečiai darbuotojai, aptarti būsimi darbai.
„Labai smagu, jog mokyklos gimtadienis parodė, kad turime puikų bemaž 130 mokinių būrį, apie šimtą darbui atsidavusių darbuotojų ir didelį draugų būrį.
Apie ateitį galvojame atsigręždami atgal. Nueitas kelias rodo, kaip mokykla keitėsi. Visi pokyčiai – mokinių gerovei ir tobulėjimui.
Man labai malonu buvo atsiminimų lentoje perskaityti vieno septintoko palinkėjimą mokyklai – kad čia niekada nenutiltų skardus vaikų juokas ir niekada nedingtų šypsenos. To linkiu ir sau, ir visiems pedagogams, ir kitiems darbuotojams, ir mokiniams“, – sveikindamas bendruomenę sakė Specialiosios mokyklos vadovas Juozas Jančius.
Paskutinę spalio savaitę surengtoje bičiulių popietėje Specialiosios mokyklos pedagogai sulaukė gausybės sveikinimų ir padėkų. Darbštų ir gerokai daugiau bei nuoširdžiau negu kitose mokyklose dirbantį kolektyvą sveikino Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, rajono vadovai, įstaigos rėmėjai, kolegos iš kitų rajonų.
Atsidėkodamas už gerus žodžius mokyklos direktorius J. Jančius visiems bičiuliams įteikė simbolinių dovanų, o nuolat įstaigą remiančios bendrovės „Daumantai LT“ direktoriui Sauliui Grinkevičiui įteikė pirmąjį mokyklos geradario ženklą. Atsidėkodamas už tokį įvertinimą S. Grinkevičius Specialiosios mokyklos darbuotojams palinkėjo sveikatos, stiprybės ir neblėstančio kūrybiškumo bei dovanų įteikė solidžios sumos čekį įsigyti knygų, kurių niekada nebūna per daug mokant vaikus.
Itin nuotaikingą ir šiltą koncertą Specialiosios mokyklos darbuotojams ir jų draugams jubiliejaus proga padovanojo „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.