4-12 klasių moksleiviai kviečiami dalyvauti konkurse „Sidabro vainikėlis“. Darbus reikia pristatyti vasario 1−6 d. į Tradicinių amatų centrą Arnetų name.

Moksleivių darbai laukiami Arnetų namuose.

Moksleivių darbai laukiami Arnetų namuose.

Siekiant skatinti visuomenės, ypač jaunosios kartos, domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais, atskleisti talentingiausius vaikus bei jaunuolius, savo laisvalaikį skiriančius tradicinės liaudies dailės ir dailiųjų amatų studijoms ir jomis paremtai kūrybai, suteikti galimybę parodyti visuomenei savo darbus, varžytis su bendraamžiais įgūdžiais ir meistriškumu, Lietuvos nacionalinis kultūros centras skelbia 2017 metų Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursą „Sidabro vainikėlis“.

Kviečiame Kėdainių rajono savivaldybės kultūros ir švietimo įstaigų 9–19 metų amžiaus (4–12 klasių) moksleivius dalyvauti konkurso „Sidabro vainikėlis“ vietiniame Kėdainių rajono savivaldybės ture, kuris vyks vasario−kovo mėn. Tradicinių amatų centre Arnetų name. Moksleivius, norinčius dalyvauti konkurse, savo darbus ir anketas prašome pristatyti nuo 2017 m. vasario 1 d. iki vasario 6 d. į Tradicinių amatų centrą Arnetų name (Radvilų g. 21, Kėdainiai), kur nuo 2017 m. vasario 10 d. iki kovo 8 d. vyks darbų paroda bei juos vertins Kėdainių rajono savivaldybės sudaryta komisija.

Konkurso nugalėtojų darbai dalyvaus regioniniame konkurso ture, kuris vyks Panevėžyje.

Dėl darbų pristatymo ir išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Tradicinių amatų centro Arnetų name vadovę Reginą Lukminienę tel. 8 616 93 051, el. p. arnetunamas@gmail.com arba į Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyrių tel. 44 203.

Konkurso organizatorių informacija

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.