Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje vyko šokių maratonas.

Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje vyko šokių maratonas.

Net keturias valandas Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje trukęs šokių maratonas sutraukė galybę šokio mylėtojų. Judėti pagal įvairių stilių muziką, kilnoti rankas ir kojas, šokinėti ir negailėti savo jėgų – maratono dalyviai buvo pasiryžę viskam.

Gimnazijoje šokių maratonas buvo surengtas antrąjį kartą, jame dalyvavo ir Šviesiosios gimnazistai, ir J. Paukštelio progimnazijos mokiniai. Praėjusių metų maratonas buvo puikus renginys, tad jame Austėja, dalyvavo ir vėl. „Praeitais metais buvo labai smagu, šiais metais nusprendėme tęsti tradiciją. Labai smagu. Praėjusiais metais šokome iki galo. Taip, buvo akimirkų, kai buvo sunku, tačiau tikrai nenusibodę. Šiam maratonui specialiai nesiruošėme, mat pasitikime savo jėgomis“, – sakė Austėja, Greta ir Vaida.

Pasak Šviesiosios gimnazijos šokio ir aerobikos mokytojos Daivos Naujokienės, šokis yra naudingas ne tik žmogaus kūnui, bet ir nuotaikai. „Maratono metu ne tik pasibuvome kartu, bet ir prisiminėme šokio naudą ir svarbą, šokio rūšis. Šokti – linksma ir smagu, mat šokant pradeda gamintis laimės hormonas“, – sakė mokytoja.

Dalyviai šokdami turėjo paisyti ir tam tikrų taisyklių – tuo pačiu metu judinti galvą, rankas ir kojas. Juos stebėjo specialiai surinkta renginio teisėjų komisija.

„Dalyviai nesustodami turėjo šokti pusvalandį, o po to 10-15 minučių ilsėtis. Tokius turėjome penkis etapus“, – sakė D. Naujokienė

Taigi, renginys, trukęs daugiau nei keturias valandas, iš dalyvių pareikalavo nemažos ištvermės ir jėgų. Viso renginio metu budėjo ir medikė.

Šis šokių maratonas – tai dviejų gimnazisčių Kamilės ir Monikos projektas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.