Pirmadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai, medikai ir policijos pareigūnai skubėjo į greta Kėdainių, Novočėbės kaime įsikūrusią statybinių medžiagų parduotuvę „Moki-veži“, mat buvo gautas pranešimas apie galimai kilusį gaisrą.

Pranešimas apie tai pasiekė 21.37 val. „Grifs AG“ saugos tarnyba informavo, kad parduotuvėje daugelyje zonų suveikė gaisrinė signalizacija ir kad galimai kilo gaisras. Parduotuvė tuo metu jau nedirbo, lankytojų nebuvo.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams gelbėtojams, prekybos centro pastato durys buvo atidarytos, veikė priešgaisrinė signalizacija, tačiau gaisro požymių ir dūmų kvapo nebuvo. Norint įsitikinti, kad tikrai nėra gaisro židinių, apžiūrėtas pastato vidus, sandėliai, užlipta ir ant stogo.

Gali būti, kad priešgaisrinė signalizacija buvo suveikusi dėl elektros įtampos svyravimų.

Panašus įvykis jau buvo

Vasario mėnesį signalizacija buvo suveikusi ir prie autobusų stoties esančioje „Maximoje“. Tąsyk prekybos centre suveikė dūminė signalizacija – rūko užsklanda. Dėl kokių priežasčių – neatskleista. Į įvykio vietą buvo atskubėjusios gausios ugniagesių, medikų ir policijos pajėgos, bet gaisro nebuvo, niekas nenukentėjo, o uždūmintos patalpos buvo išvėdintos.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Kėdainių mugės“ archyvo nuotrauka