Modernus interjeras pasižymi tiksliomis ir aiškiomis linijomis. Dėl savo unikalaus funkcionalumo ir praktiškumo tokį braižą mėgsta ne vienas namų šeimininkas. Šis stilius tikrai nėra nuobodus, o sumaniai pasirinkti baldai padeda išnaudoti visas namų erdves. Peržvelkime, kokie daiktai gali tapti modernios svetainės akcentais.

Pagrindiniai baldai

Svetainė neįsivaizduojama be pagrindinių baldų, vienas iš tokių – staliukas. Modernūs kavos staleliai pasižymi metalinėmis detalėmis ir dažnai yra pagaminti iš aliuminio, nikelio, nerūdijančio plieno. Kontrastą sukuria mediniai elementai. Norite papuošti ir funkcionaliai išnaudoti svetainę? Apsilankykite internetinėje svetainėje Magresbaldai.lt.

Kitas baldas, be kurio svetainė nebūtų svetainė, – minkšta sofa. Modernaus braižo sofos, minkšti kampai ar foteliai dažniausiai pasižymi griežtomis linijomis, kampuota forma. Kadangi modernumas neatsiejamas nuo kokybės, svarbu, kad galėtumėte mėgautis baldų ilgaamžiškumu.

Norėdami sukurti papildomos vietos kitiems daiktams, apstatykite kambarį lentynomis. Sudėję į jas įvairių daiktų, pavyzdžiui, knygų, gėlių, vazų ir pan., sukursite funkcionalius dekoro akcentus.

Kaip maksimaliai išnaudoti baldus?

Siekiant sukurti funkcionalią erdvę, kartais praverčia atskirų detalių deriniai. Pavyzdžiui, galite įsigyti du panašaus dizaino staliukus. Žemas staliukas, pastatytas priešais sofą, suburs svečius, o ant aukšto staliuko, stovinčio šalia sofos, galėsite patogiai pasidėti smulkius daiktus (kavos puodelį, knygą, nešiojamą kompiuterį).

Jeigu norite svetainę papildyti lentynomis, tačiau kyla sunkumų sprendžiant, kur jas kabinti ar statyti, rekomenduojama įsigyti lentynas ant ratukų. Norėdami pertvarkyti kambarį, galėsite lengvai jas perstumti iš vienos vietos į kitą. Tai ypač tinka tiems, kurie mėgsta pokyčius.

Unikaliais svetainės akcentais gali tapti patys praktiškiausi baldai. Tereikia įsigyti tinkamus, apgalvotus pirkinius. Keli staliukai šalia minkštų baldų ne tik atliks reikalingas funkcijas, bet ir taps puošmenomis. Lentynos, pripildytos asmeninių daiktų, suteiks erdvei savitumo. Todėl nebijokite eksperimentuoti ir leiskite pasireikšti kūrybiškumui.

Užs. Nr. 167