Valstybinių miškų urėdija, prižiūrinti ir puoselėjanti daugiau nei 1000 šalies miškuose įkurtų rekreacinių objektų: pažintinių takų, stovyklaviečių, poilsiaviečių ir išskirtinių lankytinų vietų, kviečia daugiau laiko praleisti gamtoje ir aplankyti dar nematytas ar jau spėtas pamilti poilsio vietas.  

Šiuo metu VMU valdo ir prižiūri 1 107 rekreacinius objektus visoje šalyje, kuriuose atokvėpį rasti, geriau gamtą bei miškus pažinti, pasidžiaugti nuostabiais vaizdais stovyklaujant ar vaikštinėjant gali kiekvienas.

Kėdainių rajone yra du rekreaciniai objektai, prižiūrimi VMU. Ąžuoloto girininkijoje pušynų apsuptyje įkurtas mielas kampelis žmonėms su miško baldais ir įrengta laužaviete. Kita atokvėpio vieta įrengta Pašiliuose šimtamečio ąžuolo paūksmėje, šalia gerai privažiuojamo miško keliuko. Pastatyti ąžuoliniai stalai su suolais.

Norintys daugiau sužinoti apie VMU prižiūrimus ir puoselėjamus rekreacinius objektus ar iš anksto susiplanuoti kelionės maršrutą, VMU internetiniame tinklapyje gali rasti rekreacinių objektų žemėlapį, skirtą visuomenei. Informacija apie įmonės prižiūrimus rekreacinius objektus yra vienoje vietoje ir nuolat atnaujinama: https://vmu.lt/visuomenei/  

Jame kiekvienas ras vietą, kurią galėtų patyrinėti ir pažinti iš arčiau. Žemėlapyje aiškiai, skiriamaisiais ženklais, sužymėti VMU prižiūrimi rekreaciniai objektai, pateikiami ne tik jų pavadinimai, bet ir tiksli lokacija ir lankymosi laikas (kai lankymosi valandos yra nustatytos), trumpi aprašymai bei nuotraukos.

VMu ir „Kėdainių mugės” inf.

Viršelio nuotr.: Pašiliai. (VMU nuotr.)