Pirmadienio popietę Kėdainių rajone, Pelėdnagių sen. sužalotas 51-erių metų asmuo. Jis gydomas ligoninėje, stipriai apgirtęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, konfliktas tarp sugėrovų įvyko Gelnų k., Liepų g. apie 14. 45 val. Name vykusių išgertuvių metu buvo sužalotas vyras (g. 1971 m.), kuris paguldytas į Kauno ligoninę. Įtariamasis – 60-metis vyras buvo visiškai girtas. Jam nustatytas net 4,67 prom. girtumas (pasak medikų, mirtina dozė yra daugiau nei 4,5 prom.). Asmuo buvo uždarytas į areštinę.

„Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes – kokiu daiktu sužalotas vyras, kodėl kilo konfliktas ir pan. Pirminiais duomenimis, sužalotas asmuo taip pat buvo neblaivus, tačiau dėl patirtų sužalojimų, jo blaivumas bus patikrintas gydymo įstaigoje. Dėl įvykio yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d.“, – informavo policijos atstovai spaudai.

Jei bus įrodyta įtariamojo kaltė, už žmogaus sužalojimą teismas jam gali skirti laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno aspkr. VPK inf.

Asociatyvi nuotrauka

Panašios naujienos