rokasLiepos 10-osios popietė – itin skaudi visam Kėdainių kraštui. Daumantų soduose rastas VšĮ Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro vaikų ir paauglių psichiatro V. Roko kūnas.

Pirminiais duomenimis, kūnas buvo rastas vandens telkinyje. Atvykę medikai konstatavo gydytojo mirtį. Spėjama, kad vandenyje kūnas išbuvo apie valandą ar daugiau.

Liudininkai pasakojo, kad gydytojas sode tvarkė savo automobilį. Kaip kūnas atsidūrė vandenyje, nedrįstama spėlioti. Kodėl ir kaip mirė 62 metų gydytojas, aiškinamasi.

„Aš noriu padėti savo pacientams.. Pas mane ateina jau buvusių pacientų vaikai. Tarp jų yra labai garsių pacientų ir pasaulio čempionų ir prezidentų patarėjų vaikai. Praktiškai nėra rajono, iš kurio neturėčiau paciento. Kai paprašo, priimu visus konsultacijai ne dėl to, kad būčiau kaip Dievas, bet dėl to, kad žmonės nori pasitarti, gal vildamiesi, kad mano nuomonė kažkiek kitokia. Tikrai nesakau, kad kiti gydo blogai, bet jei galiu, neatsisakau padėti“, – 2012 metais, atsiimdamas Metų medicinos darbuotojo apdovanojimą be pasididžiavimo pasakojo gydytojas.

Velionis pašarvotas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos salėje. Su V. Roku galima atsisveikinti nuo 16 val.

Pirmadienį 12 val., Šv. Juozapo parapijos bažnyčioje vyks šv. Mišios. Po jų velionis bus palaidotas Daškonių kapinėse.

 

Panašios naujienos