„Mes turime maždaug dvidešimties metų miestų  tvarkdarystės patirtį. Aplinką prižiūrime Klaipėdoje, Šiauliuose, Radviliškyje, Lazdijuose, Prienuose. Nuo šiol mūsų darbų žemėlapyje bus ir Kėdainiai“, – po pasirašytos dvejų su puse metų Kėdainių šaligatvių ir kelkraščių priežiūros sutarties sakė Šiaulių akcinės bendrovės „Specializuotas transportas“ direktorius Andrejus Barinovas. 

Miesto švarinimo darbams pasitelkta galinga technika.

Bendrovės „Specializuotas transportas“ direktorius Andrejus Barinovas (centre) rajono merui Sauliui Grinkevičiui ir administracijos direktoriui Ovidijui Kačiuliui išdėstė planus, kaip pirmiausia Kėdainių gatvėse valys žemes ir dulkes.

Šiauliečiai Kėdainių aplinka rūpinasi nuo balandžio 1-osios. Sutartyje numatytam laikotarpiui šiauliečiai darbų atliks už 380 tūkstančių eurų.
„Sutartis su bendrove „Specializuotas transportas“ sudaryta dvejiems su puse metų su galimybe ją pratęsti dar pusmečiui. Tikimės, kad kėdainiečiai bus patenkinti naujais miesto tvarkytojais. Jeigu mus tenkins bendrovės darbo kokybė, kviesime jos atstovus dalyvauti ir kituose miesto priežiūros konkursuose“, – sakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. Rajono vadovo teigimu, šiauliečiai konkurse laimėjo ir dėl pigesnės darbų kainos, kuri net 60 tūkstančių eurų mažesnė negu antrojoje vietoje likusios bendrovės „Skongalis“, ir dėl turimos patirties.
„Daug dėmesio skiriame naujovėms, todėl daug darbų ten, kur dirbame, atliekame mechanizuotai. Nuolat investuojame į paslaugų kokybės gerinimą ir naujų paslaugų diegimą, darbo kokybės kontrolę, turimos technikos ir transporto atnaujinimą“, – sakė A. Barinovas.

Miesto švarinimo darbams pasitelkta galinga technika.

Miesto švarinimo darbams pasitelkta galinga technika.

Kėdainių miesto seniūno pareigas laikinai einančio A. Krivičiaus teigimu, Šiaulių bendrovė turės rūpintis apie trijų šimtų tūkstančių kvadratinių metrų miesto plotu – šaligatviais, gatvių kelkraščiais, aikštėmis, takais. „Trejus metus tuos darbus atliko Kėdainių bendrovė „Skongalis“, dabar miesto švaros priežiūrą perima šiauliečiai. Tikiuosi, kad jų paslaugų kokybė bus gera. Optimistiškai nuteikia jau pirmąją dieną Kėdainiuose pasirodžiusi tvarkdarių technika. Dabar svarbiausia nuvalyti po žiemos pribarstytus šaligatvius ir kelkraščius“, – sakė A. Krivičius.
Pasak bendrovės ,,Specializuotas transportas“ direktoriaus Andrejaus Barinovo, Kėdainiuose dirbs vienuolika žmonių – vadybininkas Vygintas Žukauskas ir dešimt darbuotojų. Visi jie – kėdainiečiai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.