Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius kviečia verslininkus prisidėti prie miesto šventės organizavimo.

Šiais metais Kėdainių miesto gimtadienyje bus ypač daug renginių ir pramogų. Kad rugsėjo 7–9 dienomis vyksianti miesto šventė būtų kuo įspūdingesnė ir turiningesnė, kviečiami prisidėti ir rajono verslininkai.

Kviečia prisidėti

„Kiekvienais metais prieš miesto šventę kreipiamės į rajono verslo įmones, ūkininkus, kviesdami prisidėti prie miesto šventės organizavimo. Didžiąją dalį lėšų renginiui skiriame iš rajono biudžeto, tačiau ženkliai prisideda ir verslininkai“, – teigia rajono meras Saulius Grinkevičius.

Pastaruosius dvejus metus miesto šventę parėmė daugiau kaip 20 įmonių. Praėjusią savaitę savivaldybėje surengtas susitikimas su verslo įmonių atstovais, kviečiant juos prisidėti prie miesto 645-ojo gimtadienio organizavimo. Šventės organizatoriai ir rengėjai pristatė turiningą programą, aprėpsiančią įvairias miesto erdves ir patrauklią įvairaus amžiaus kėdainiečiams. „Tikiuosi, kad verslininkai prie šio tradicinio ir visiems Kėdainių krašto žmonėms skirto renginio prisidės ne mažesne, o gal ir didesne suma nei praėjusiais metais“, – tikisi rajono meras.

Tarp nuolatinių miesto šventės rėmėjų – bendrovės „Lifosa“, „Daumantai LT“, „Panevėžio energija“, „Nordic Sugar Kėdainiai“, „Linas Agro“, K2 LT, „Takada“, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas, Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga.

„Dėkoju šioms įmonėms ir visiems rėmėjams, kurie prisideda prie šventės organizavimo“, – sakė S. Grinkevičius, kviesdamas kėdainiečius aktyviai dalyvauti miesto gimtadienio renginiuose.

Palaiko ir tradicijas, ir inovacijas

Savivaldybės ir Kėdainių kultūros centro parengtoje programoje daug veiklos numatyta vaikams, moksleiviams ir jaunimui, kurie jau bus sugrįžę iš vasaros atostogų. Jie pasirodys ir kaip šventės dalyviai, ir kaip žiūrovai. Numatyta daug mūsų krašto meno saviveiklos kolektyvų, taip pat miestų partnerių kolektyvų pasirodymų bei daug kitų kultūrinių, sporto ir pramoginių renginių.

„Maisto pagardų gamintoja, bendrovė „Daumantai LT“ visuomet remia inovacijas, naujas idėjas. Įdėmiai peržiūrėsime miesto šventės programą, ieškosime joje naujų idėjų, prie kurių įgyvendinimo mielai prisidėsime“, – sakė bendrovės atstovė Jorūnė Liutkienė.

Prie miesto gimtadienio kasmet prisideda ir Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga, kuri šios tradicijos nežada atsisakyti ir šiemet. Pasak krašto ūkininkus vienijančios sąjungos administratorės Jūratės Jodeikienės, šis renginys skirtas mūsų krašto žmonėms, visus suvienijantis ir sukviečiantis į Lietuvos centrą, tad ūkininkai ne tik šventę remia, bet ir visuomet joje apsilanko.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.