Kėdainių visuomenės sveikatos biuras mažuosius kraštiečius pakvietė į šventę „Judam, judam, nesustojam“. 

Vaikai mokėsi, kaip atlikti paprastą mankštelę ant pripučiamų kamuolių.

Vaikai mokėsi, kaip atlikti paprastą mankštelę ant pripučiamų kamuolių.

Į miesto parką sugužėję apie 300 priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų dalyvavo įvairiose rungtyse, žaidimuose, varžytuvėse, atliko įvairias užduotis. Pajudėję visi vaišinosi čia pat išvirta kareiviška koše.
„Neabejoju, kad šis renginys vaikams tapo tikra švente. Čia nevyko varžybos dėl pirmų vietų, tačiau vaikai turėjo galimybę gerai praleisti laiką tam tikrose salose – judėjimo, šokių, turizmo, žaidimų, kareiviškoje. Kiekvienoje jų vaikų laukė tam tikros užduotys, žaidimai, rungtys. Vaikams ir mokytojams norėjome parodyti, kad galima turiningai ir naudingai leisti laiką panaudojant ir pačias paprasčiausias priemones, sutinkamas kiekvieno buityje. Judėjimui nereikia jokių įmantrių kompiuterių, žaidimų, telefonų“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė.
Pasak pašnekovės, į renginį atvyko ne tik miesto, bet ir kaimiškųjų vietovių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Visi jie net kelias valandas turėjo itin daug veiklos: turizmo saloje teko pereiti tarp medžių ištiestomis nedidelėmis trasomis, kitoje saloje vyko mankštelės su kamuoliais, šaulių saloje vaikai bendravo su šauliais, susipažino su jų naudojama amunicija, mokėsi kareiviškos mankštos.
„Tikimės, kad ši šventė vaikams įsiminė ir jie norės sugrįžti į šį parką, kuris taptų jų traukos vieta sportavimui. Mūsų pagrindinis tikslas – prasmingas laisvalaikis ir gera nuotaika“, – sakė D. Avižiuvienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.