Vakar dieną Kėdainių rajone buvo dvi neeilinės situacijos, kai skubiai reikėjo specialiųjų tarnybų pagalbos.

Perpiet į ugniagesius gelbėtojus kreipėsi Greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažas, pranešdamas, kad Kėdainiuose, S. Jaugelio-Telegos g. reikalinga skubi pagalba iš daugiabučio namo išnešti pacientę, kuri dūsta.

Ligonė operatyviai pernešta į GMP automobilį. Jį ugniagesiai lydėjo iki pat Kėdainių ligoninės, tam, kad iškeltų sunkiasvorę pacientę iš automobilio. Moteris perduota medikams.

Sūnus padegė kėdę, smurtavo

Sekmadienio pavakare iš Surviliškio miestelio pasiekė nerimastingas pranešimas apie namuose (Kėdainių g.) siautėjantį jauną vyrą.

„16.19 val. Bendrojo pagalbos centro telefonu 112 paskambinęs vyras pranešė apie problemas su 25 metų sūnumi – smurtą šeimoje ir padegimą.

Pranešėjo teigimu, prieš 15–20 min. sūnus daužė kumščiais sienas, pakėlė ranką prieš tėvą, o po to nusinešęs į ūkinį pastatą padegė kėdę, kurią pranešėjas užgesino dar prieš atvykstant ugniagesiams.

Po incidento sūnus pasiėmė kuprinę ir iš namų išėjo. Apie įvykį buvo informuota policija. Medikų pagalbos pranešėjas atsisakė“, – teigė BPC atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Kaip informavo ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, į įvykio vietą buvo nuvykusi Miegėnų ugniagesių komanda. Degusi kėdė jau buvo išnešta į lauką ir užgesinta. Liepsnos į ūkinį pastatą nepersimetė. Įvykis tiriamas.

,,Kėdainių mugės“, BPC ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.