Rajono vadovams vis bandantys įkąsti kai kurie rajono žiniasklaidos atstovai nebežino, ko griebtis, kad tik rastų priekabių prie kasdienio atsakingų specialistų bei krašto šeimininkų darbo ir įgyvendinamų projektų.

Miesto seniūnijos vadovai koordinuoja tvarkymo darbus – Kėdainiai tikrai neskęsta šiukšlėse.

Miesto seniūnijos vadovai koordinuoja tvarkymo darbus – Kėdainiai tikrai neskęsta šiukšlėse.

Neretai pasirodantys bandomų pritempti „nuodėmių“ aprašymai įžvalgiems kraštiečiams atrodo tiesiog absurdiški. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
Dar praėjusią savaitę bandyta Kėdainius paskandinti šiukšlėse ir netvarkoje, tačiau noras Lietuvos vidurio miestą paversti nuolat šiukšlėse skendinčiu Palermu paprasčiausiai subliuško.
Teiginiai – „Kėdainiai liko ant ledo“, „Kėdainių tvarkyti nebeliko kam“ – tiesiog subliuško, mat miesto priežiūros sutartis pratęsta su trejus metus Kėdainius tvarkiusia bendrove „Skongalis“.
„Kol kas su „Skongalio“ vadovu pasirašėme keturių mėnesių sutartį, nes per tą laiką turėsime suorganizuoti naują viešųjų pirkimų konkursą miesto priežiūros darbams. Vieną konkursą jau buvome surengę, buvo paaiškėjęs jo nugalėtojas – Kretingoje įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Raguvilė“, tačiau kretingiškiai atsisakė pasirašyti sutartį.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus O. Kačiulio, dėl ateinančios žiemos kėdainiečiai gali būti ramūs – miestu bus pasirūpinta.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus O. Kačiulio, dėl ateinančios žiemos kėdainiečiai gali būti ramūs – miestu bus pasirūpinta.

Nieko nelaukdami sutarėme su „Skongalio“ vadovu, kad jų bendrovė laikinai tvarkys miestą, kol paaiškės nuolatinis tvarkdarys. Laikinoji sutartis pasirašyta tokiomis pačiomis sąlygomis, kokia buvo pastaruosius trejus metus“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.
O. Kačiulio teigimu, „Skongalio“ kolektyvui rajono vadovai dėl darbų neturi pastabų: „Kėdainiečiai tikrai puikiai susitvarkė su visais darbais. Miesto seniūnijos vadovai koordinuodavo, kokius darbus reikia atlikti pirmiausia, tai viskas buvo atliekama laiku. Bendrovė turi pakankamai technikos ir darbuotojų, kad galėtų tinkamai prižiūrėti miestą.“
Dėl ateinančios žiemos kėdainiečiai gali būti ramūs – miestu bus pasirūpinta: kelius, kaip įprasta, valys kelininkai, o šaligatvių priežiūra patikėta ne vieną egzaminą išbandžiusiam bendrovės „Skongalis“ kolektyvui.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.