Šeštadienį Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse Akmenės r. SC-„Akmenės kraštas“ (6-12) Kėdainiuose rezultatu 75:71 (15:16, 22:17, 22:21, 16:17) nurungė be lyderio Roko Ūzo žaidusią Kėdainių sporto centro komandą (11-6).

Verta paminėti, kad šių rungtynių nugalėtojai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi net 11 pozicijų žemiau nei jiems nusileidusi Kėdainių komanda – akmeniškiai yra 15-ti, o kėdainiškiai užima ketvirtą vietą.

Nuo pradžių vykusią artimą dvikovą antrajame kėlinyje pertraukė „Akmenės krašto“ sužaistas epizodas 18:3 (33:19). To paties kėlinio gale Kėdainių SC atsakė trimis taikliais tritaškiais ir po ilgosios pertraukos grįžo į kovą taškas į tašką.

Rungtynių padėtis išliko tokia pati iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau per paskutines 2 minutes kėdainiškiai nepataikė nė vieno metimo, o svečiai įmetė du ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose vieno lyderio nebuvo. Daugiausiai taškų – 16 – pelnė Eitvydas Juodris, o dar po 14 pridėjo Rokas Triaušys bei Raidas Nacius. Ne mažiau įspūdingai pasirodė Valdas Vasylius (2018-2019 m. sezone LKL atstovavęs Kėdainių „Nevėžiui”), uždirbęs 11 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

Kėdainių SC ekipą į priekį vedė Laurynas Danielius, per 29 minutes surinkęs 25 taškus (3/3 dvit., 4/9 trit., 7/8 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir uždirbęs 27 naudingumo balus.

Po 13 taškų Kėdainių komandai pelnė Vainius Steponavičius ir Nojus Bukauskas, Laurynas Bimba atkovojo 8 kamuolius (4 taškai).

Kitas RKL A diviziono rungtynes KSC žais namie, Vilainių sporto salėje, sausio 20 d., šeštadienį. Rungtynių pradžia 14:45 val. Varžovas – VDU (7-10).