„Didžiuojuosi, kad esu mokytoja. Mokytojo darbas yra kilnus, prasmingas ir labai sunkus. Sulaukus tokio įvertinimo, man lieka dar geriau dirbti“, – sužinojusi, kad tapo vienuoliktąja Kėdainių krašto Metų mokytoja, sakė „Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Diana Šilkaitienė.

metu_mokytojai_041830 metų mokytoja dirbanti D. Šilkaitienė sakė, jog mokytojos kelią pasirinko dėl to, kad pati turėjo labai gerus mokytojus, kurie ir dabar yra jos kolegos: „Mes turėjome labai daug gerų mokytojų, todėl neatsitiktinai nemažai ir mano pačios klasės draugų pasuko pedagoginiu keliu. Galiu pasidžiaugti, kad metams bėgant mokiniai keičiasi, tačiau nusivylimų jais būna gerokai mažiau negu džiugių akimirkų.“

Be D. Šilkaitienės, į šiųmečio Metų mokytojo titulą pretendavo Kėdainių dailės mokyklos mokytoja Inga Čičinskė, Josvainių gimnazijos mokytoja Ona Benedikta Donauskienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokytoja Gitana Kaupienė ir Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos mokytoja Ernesta Zabutkienė.

Diana Šilkaitienė – trečioji „Atžalyno“ gimnazijos atstovė, tapusi Metų mokytoja.

Diana Šilkaitienė – trečioji „Atžalyno“ gimnazijos atstovė, tapusi Metų mokytoja.

Krašto pedagogus sveikindamas su Tarptautine mokytojo diena rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, jog labiausiai visiems linki svajonių ir vilčių, ieškojimų ir atradimų bei sėkmės. „Labai smagu, kad turime gražią tradiciją išrinti Metų mokytoją. Esu įsitikinęs, kad tokio pripažinimo vertų yra daug mokytojų. Gaila, kad kai kurių mokyklų kolektyvai pasikuklina ir nepateikia pretendentų. Mūsų mokiniai pasiekia puikių rezultatų. To padaryti be mokytojų pagalbos būtų neįmanoma. Manau, kad Kėdainių krašte dirba daugybė mokytojų, pasirinkusių šią profesiją iš pašaukimo“, – sakė S. Grinkevičius.

Metų mokytojai atiteko ne tik gražiausi sveikinimai, padėkos, bet ir 1000 eurų dovana.

[tribulant_slideshow gallery_id=“217″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.