Metalas yra labai plačiai naudojamas: baldų gamyboje, elektronikoje, medicinoje, statybose… Svarbiausia, kad metalas būtų tinkamai apdirbtas, kadangi tai lemia jo panaudojimą ir funkcionalumą.

Žinoma, siekiant kokybės, Metalista metalo tekinimas, frezavimas bei kiti darbai turi būti paliekami geriausiems savo sferos specialistams, kurie ne tik atlieka darbus, tačiau ir suteikia garantijas, kurios dažniausiai nuramina dėl kokybės.

Daugeliui atrodo, kad tokie dideli darbai kaip metalo frezavimas yra reikalingi tik verslininkams, kurie dažniausiai užsisako didesnius gaminių kiekius ir dėl to gali mokėti gana dideles pinigų sumas. Tai nėra tiesa. Šiuo metu tokio tipo metalo apdirbimo paslaugų kainos yra labai įvairios, tad nesunkiai rasite tuos, kurie siūlo ne tik Jums reikalingas paslaugas, tačiau ir geras kainas, kurios yra prieinamos kiekvienam.

Žinoma, jos kinta priklausomai nuo to, ko tiksliai Jums reikia. Visgi investuoti į kokybę verta, kadangi tik tokiu atveju metalo apdirbimas bus atliekamas profesionaliai, o darbams bus suteikiama garantija.

  • Metalo apdirbimas – CNC frezavimas

Metalo apdirbimas yra atliekamas labai įvairiai ir dažniausiai reikalingas metalo frezavimas, kurio metu nupjaunamas tam tikras kiekis medžiagos paviršiaus. Gaunama konkretaus storio drožlė, kuri padeda apdirbti paviršių tam tikriems darbams.

Galime drąsiai sakyti, kad frezavimas yra pati populiariausia metalo apdirbimo galimybė, kuri prieinama kiekvienam, kam reikia, kadangi modernios technologijos padeda darbus atlikti ne tik greitai ir tiksliai, tačiau ir gana pigiai. Frezavimo metu svarbiausia yra patikima technika. Kadangi ji kainuoja nemažai, todėl nepavyks apsieiti be specialistų, kurie ją turi. Tai nėra vienas tų darbų, kurį nagingi lietuviai gali padaryti patys. Tik su specialistais viskas bus taip, kaip reikia.

  • Metalo apdirbimas – CNC tekinimas

Kitas gana dažnai reikalingas metalo apdirbimas yra tekinimas, kuris padeda labai patogiai ir greitai apdirbti įvairius metalo komponentus. Proceso metu svarbiausią vaidmenį atlieka sukimosi staklės, kurios pjovimo judesiu formuoja reikalingą metalo poziciją. Džiugu, kad tekinimas atveria labai plačias galimybes taip apdirbti metalą, kaip tuo metu reikia klientui. Nors staklės, kurios atlieka darbus, veikia tikrai labai įmantriai, tačiau dažniausiai specialistui, kuris dirba, svarbiausia yra tikslumas ir detalus pamatavimas. Tokiu atveju bus ištekinama taip, kaip reikia.

  • Metalo lankstymas

Metalas yra tvari, kieta medžiaga, tad natūralu, kad jo lankstymui irgi reikia staklių, kadangi rankomis išgauti tokias formas, kokių jums reikia, dažnai net neįmanoma. O dabar iš metalo galima išlankstyti praktiškai bet ką. Nuo stogo dangos iki kitų komponentų, kurie yra plačiai naudojami labai įvairiose sferose. Šiuo atveju dažniausiai pats svarbiausias aspektas yra tikslumas. Juk tik tokiu atveju galima sukurtą gaminį tinkamai panaudoti ten, kur ir reikia.

  • Konstrukcijų gamyba iš metalo

Taip pat šiais laikais nemažai dėmesio sulaukia ir konstrukcijų gamyba iš metalo. Drąsiai sakome, kad dažniausiai statybų sektoriuje tai yra vienas iš svarbiausių pasirinkimų. Tiesiog gera konstrukcija garantuoja, kad bet koks statomas objektas tarnaus labai daug metų. O tam reikia patikimos medžiagos. Metalas šiuo atveju yra geriausias pasirinkimas.

Kad ir kokia metalo apdirbimo paslauga Jums reikalinga, būtinai reikia tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad Jūsų poreikiai bus patenkinti. Dėl to siūlome investuoti į kokybę ir išbandyti metalo funkcionalumo ribas, kurios tikrai labai plačios.

Užs. Nr. 196

Panašios naujienos