Virginija Baltraitienė,

Kėdainių r. savivaldybės tarybos narė

Praėjusį penktadienį įvykęs Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis atskleidė, kad nei meras, nei valdančioji dauguma nėra pajėgi spręsti strateginių, rajono gyventojų gyvenimo kokybę nulemsiančių klausimų.

Vietoj to, kad tartųsi su visa Taryba, su darbo patirties Regiono plėtros taryboje turinčiais savivaldybės tarybos nariais, meras vienasmeniškai nusprendžia, kiek narių turi atstovauti Regiono plėtros taryboje ir rajono savivaldybės taryba nebeturi kito pasirinkimo. Tai parodo mero nekompetenciją ir nesugebėjimą kovoti už Kėdainių savivaldybės interesus.

   Mero nekompetenciją ir nesveikas ambicijas, nesugebėjimą vesti posėdžio pagal pačių valdančiųjų patvirtintą reglamentą parodo ir tai, kad paskutinę minutę pateikiamas Tarybos sprendimas, kuriuo nusprendžiama, kas atstovaus rajono interesams Regiono plėtros taryboje.

Tai ne šiaip nieko nereiškiantis formalus sprendimas. Tai sprendimas, kuriuo deleguojamas žmogus,  neturintis tokiame darbe jokios patirties, kaip ir savivaldos taryboje tik pirmą kadenciją dirbantis meras.

Ir tai nebuvo svarstyta komitetuose, nebuvo suteiktas žodis pačiam kandidatui, nebuvo ledžiama tarybos nariams užduoti kandidatui klausimų.

Tad kyla klausimas, kas tai – mero nepasitikėjimas paties siūlomu kandidatu, įsipareigojimas Darbo partijos frakcijai (kad balsuotų už pirmą klausimą dėl regionų kolegijos), nekompetencija, ar toks susireikšminimas, kad virš savęs mato tik dangų?

Kažkaip kyla noras palyginti merą su kai kuriais diktatoriais. Ir norisi priminti tai, kas buvo sakoma prieš rinkimus – geras vykdytojas – tai ne tas pats, kas  geras politikas ir strategas. 

3 Responses

 1. Rasa

  Meras tai iš vis kažkokia parodija. Įkišo į tokias pareigas ir vartosi žmogus kaip išmanydamas. Matosi kompetencijos nulis. Net nebesinori žiūrėti tarybos posėdžių. Pastoviai kažkoks balaganas.
  Gerai, kad opozicija stipri ir elgiasi atsakingai.

  Atsakyti
 2. Jolanta

  Ir dejuoja meras, kad jis kritikuojamas, o kaip kitaip , jei nesigaudo situacijoje.Kai mes jįrinkome, tai sakė, kad jis ne darbo partija,kad jistikrai tikrai toli nuo DP, pasirodo, kad jis ir tarnauja Uspaskio komandai, Blažytei ir Viktorui.Tai melagių melagis, manau jam reiktų atsistatydinti.

  Atsakyti
 3. Jolanta

  Šalin Tamulininkų kompaniją, jie visai neatstovauja Kėdainių, nes neturi kompetencijos.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.