Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis pratęsė tradiciją ir susitiko su krašto žiniasklaidos atstovais atviram pokalbiui.

Krašto žiniasklaidai rajono  vadovai palinkėjo daugiau pozityvumo ir pamatuotos kritikos naujienų.

Krašto žiniasklaidai rajono vadovai palinkėjo daugiau pozityvumo ir pamatuotos kritikos naujienų.

Pasidžiaugęs dideliu žiniasklaidos būriu rajono vadovas atsakė į visus iškeltus klausimus. Pasidomėjus, kada pajudės Laisvosios ekonominės zonos įsikūrimas, meras teigė, kad viena „Vičiūnų“ grupės įmonė jau baigia įsikūrimo dokumentų derinimus ir netrukus turėtų pradėti statybas.

S. Grinkevičius išsakė norą gaivinti Kėdainių senamiestį ir skatinti turizmą. Jis neslėpė turįs tris norus: kad kėdainiečiai pradėtų jaustis tikrais savo krašto šeimininkais, kad Laisvoji ekonominė zona pajudėtų iš sąstingio ir kad senamiestis taptų miestelėnų traukos centru. „Domiuosi mūsų šalies ir pasaulio gyvenimu. Labai gaila, kad žiniasklaida, vaikydamasi pigaus populiarumo, į pirmą vietą iškelia negatyvius reiškinius. Tad žiniasklaidai linkiu būti pozityvesnei ir dažniau pastebėti gėrį. Žinoma, kritikos reikia, tačiau ji turi būti pamatuota, bet ne iš piršto laužtą“, – susitikime su žiniasklaidos atstovais sakė S. Grinkevičius.

Panašios naujienos