Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis vakar iš UAB „Kėdbusas“ direktoriaus pareigų atšaukęs Remigijų Naujoką, šiandien įmonės administracijai pristatė naują, laikinai pareigas eisiantį, vadovą Regimantą Valiauską.

„Kėdainių mugei“ meras trumpai paaiškino senojo vadovo atleidimo priežastis ir laikinai eisiančio direktoriaus pareigas pasirinkimo motyvus.

Paklaustas dėl kaltinimo politiniu susidorojimu ir kame galima būtų įžvelgti politinę konkurenciją tarp mero ir buvusio savivaldybės įmonės vadovo, V. Tamulis buvo tiesus:

„Noriu iš karto paneigti tas viešai pasirodžiusias žinias dėl politinio susidorojimo. Nei politinio susidorojimo, nei persekiojimo nėra ir nebuvo.

UAB „Kėdbuso“ direktorius buvo atšauktas iš pareigų, laikantis galiojančių teisės aktų.

Aš, kaip rajono savivaldybės meras, UAB „Kėdbuso“, kur 100 proc. akcijų priklauso savivaldybei, akcininko atstovas, pasinaudojau įstatymo man suteikta teise atšaukti savivaldybės įmonės vadovą.

Šiuo atveju jį atšaukiau todėl, kad direktorius prarado pasitikėjimą, kaip vadovas, galintis įgyvendinti proveržį žemyn besiritančioje įmonėje.

Niekas nepaneigs, kad ne pirmus metus šnekame apie UAB „Kėdbuso“ veiklą, o savivaldybės skiriamų pinigų suma šiai įmonei kasmet tik didėja. Šioje įmonėje niekas nepajudėjo į priekį“.

Meras paminėjo norintis matyti Kėdainių savivaldybės gyventojų pervežimo įmonėje naujus autobusus, atsinaujinusias autobusų stoteles bei patogią darbuotojams, modernią gamybinę remonto bazę.

„Šioje įmonėje turėtų būti aktyvesnis ir ryžtingesnis vadovas“, – sako rajono meras.

Šiandien UAB „Kėdbusas“ administracijai meras V. Tamulis pristatė laikinąjį vadovą, buvusį Gudžiūnų seniūnijos seniūną Regimantą Valiauską.

„Kad ir laikinai eiti įmonės direktoriaus pareigas, privalėjau ieškoti žmogaus, atitinkančio keliamus reikalavimus, – sako V. Tamulis. – Džiaugiuosi, kad R. Valiauskas sutiko padėti įmonei iki kol įvyks konkursas į UAB „Kėdbusas“ direktoriaus vietą. Ar R. Valiauskas pats dalyvaus šiame konkurse, pasakyti negaliu, nes apie tai nekalbėjome“.

Pasak mero, laikinai eiti UAB „Kėdbuso“ direktoriaus pareigas paskirtas R. Valiauskas turi aukštąjį inžinerinį išsilavinimą ir vadovaujamo darbo patirties.

„Jis turi žinių, yra veiklus ir komunikabilus. Tikiuosi, kad UAB „Kėdbuso“ problemos dabar spręsis ir pastebimų rezultatų sulauksime greičiau. Nors ir su laikinuoju vadovu“, – lūkesčių neslepia meras.

Panašios naujienos