Spalio 15 d. apie 8 val. Gudžiūnų sen., Marimpolio k., rastas sudegęs medžiotojų bokštelis. Nuostolis – 600 eurų. Įtariamas padegimas.

Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko Lioniaus Stanevičiaus teigimu, sudegė privatus vieno mūsų kraštiečio medžiotojo įrengtas bokštelis. Jis tikrai negalėjo užsidegti savaime, nes bokštelyje nebuvo elektros ar kokių kūrenimo įrenginių, juo labiau, žvakių ten irgi niekas nenaudoja. Medžiotojai, jei reikia pasišviesti, naudoja specialius prožektorius.

„Iš vakaro tose apylinkėse buvo medžiojama. Medžiotojai sako, kad tąkart yra pastebėję pamiške palei medžiotojų bokštelius praeinantį vyrą, bet nieko blogo nepagalvojo. Gali būti, kad tas asmuo ir padegė bokštelį. Dėl kokių priežasčių, sunku pasakyti, gal policija išsiaiškins. Beje, matyti, kad buvo apsilankyta ir kitame bokštelyje, ten suvynioti kilimai, gal irgi ruoštasi padegti, nežinia. O kitą rytą pastebėta, kad vienas bokštelis yra stipriai apdegęs.

Tokie atvejai rajone tikrai vienetiniai. Panašus įvykis yra buvęs prieš keletą metų, berods, Truskavos seniūnijoje.

Šie bokšteliai, kuriuos įsirengia patys medžiotojai, yra jų nuosavybė. Jei būtų nustatytas asmuo, kuris sudegino bokštelį, jam tektų atlyginti padarytą žalą“, – teigė L. Stanevičius.

Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad dėl sunaikinto turto yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK  ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Nuotr.: įtariama, kad Marimpolio kaime pamiškėje stovėjęs medžiotojų bokštelis buvo padegtas. Policija pradėjo tyrimą.

Medžiotojų nuotr.