Vakar Kėdainių mieste įvyko nelaimė – užgeso žmogaus gyvybė. Vyrą medikai dar bandė gaivinti, tačiau žmogus neišgyveno.

Apie sutrikusią kėdainiečio vyro sveikatą Bendruoju pagalbos telefonu pranešta kelios minutės po 10 val. Skambinusi moteris informavo, kad namuose esančiam jos vyrui skubiai reikalinga medikų pagalba.

„Moteris pati gaivino vyrą iki greitosios medicinos pagalbos brigados atvykimo, vėliau šį darbą perėmė atvykę medikai, bet išgelbėti žmogaus nepavyko.

11.22 val. buvo gautas skambutis iš Greitosios medicinos pagalbos tarnybos. Pranešta apie namuose mirusį 56 metų vyrą. Informacija buvo perduota policijai.

Paprastai tokiais atvejais, kai žmogus miršta dėl turėtų ligų, mirties liudijimą turėtų išrašyti šeimos gydytoja. Tačiau šiuo atveju šeimos gydytoja dėl jai vienai žinomų priežasčių mirties liudijimą išrašyti atsisakė. Todėl, atvykus laidojimo biuro darbuotojams, 11.55 val. vėl buvo skambinama numeriu 112 ir prašoma, kad policija pradėtų ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti (nors jokio nusikaltimo ar smurto požymių ir nebuvo)“, – daugiau detalių apie žmogaus mirtimi pasibaigusį įvykį suteikė Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Kėdainių mugės“ ir BPC inf.

Asociatyvi nuotr.