Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos senjorų atviras teniso turnyras „Kėdainiai 2015“. Jame varžėsi arti pusšimčio dalyvių keturiose amžiaus grupėse.

Romanas Seliava (kairėje) išlydėdamas kolegą Arvydą Vaišnorą į aikštelę palinkėjo jam pirmos vietos ir šie žodžiai išsipildė su kaupu.

Romanas Seliava (kairėje) išlydėdamas kolegą Arvydą Vaišnorą į aikštelę palinkėjo jam pirmos vietos ir šie žodžiai išsipildė su kaupu.

„Šitas renginys labai svarbus visiems aktyviau sportuojantiems tenisininkams, nes jis – reitinginis, kuriame skaičiuojamos pergalės ir gerinamos žaidėjų pozicijos. Tradiciškai turnyras Kėdainiuose yra gana mėgiamas – kortuose pakovoti atvyksta tenisininkų iš įvairių Lietuvos miestų.
Truputį gaila, kad šįkart dėl medalių savo aikštėse kovėsi nedaug šeimininkų atstovų. Iššūkį šiame turnyre priėmė tik keturi kėdainiečiai: Arvydas Vaišnoras, Rimantas Radimonas, Vilius Bobinas ir Gintaras Petrauskas“, – sakė turnyrą Kėdainiuose organizavusio teniso klubo „Harmonija“ viceprezidentas Romanas Seliava.
Po tris dienas trukusių kovų, kurių vienos surengtos atviruose kortuose, o kitos dėl lietaus uždaruosiuose, paaiškėjo nugalėtojų rikiuotė. 40–44 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Andrius Žilinskas, 45–49 metų grupėje pirmas buvo Darius Mačiulaitis. 55–59 metų grupėje medaliais pasipuošė ir šeimininkų atstovai – Arvydas Vaišnoras tapo čempionu, o Rimantas Radimonas užėmė trečiąją vietą. Pačių vyriausiųjų 60–64 metų tenisininkų grupėje pirmąją vietą iškovojo Antanas Šatas.
Arvydas Vaišnoras turnyrui įpusėjus sakė, kad šįkart kovos pareikalavo labai daug jėgų: „Sulaukėme gana pajėgių varžovų, tad nėra kada atsipalaiduoti. Kai išbėgi į aikštelę reitinginiame turnyre, tai norisi ne tik pažaisti, bet ir pergalių iškovoti. Smagu, kai sekasi.“
Kėdainiečių teigimu, tenisininkai į Lietuvos centrą pasivaržyti susirenka ne tik dėl pergalių, bet ir dėl sklandžiai organizuojamo renginio ir originalių apdovanojimų. Nugalėtojai ir prizininkai į namus grįžta ir su medaliais bei taurėmis, ir su turnyro rėmėjų – bendrovės „Daumantai LT“ pagardais, ir su agurkų krepšeliais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.