Praėjusį pirmadienį įvyko virtualus virtualaus bėgimo „Kėdainiai 2021” nugalėtojų apdovanojimas. Nugalėtojų laurus bėgikams šiemet lėmė ne rezultatai, o – burtai.

Tradicinis Kėdainiuose jau keturiasdešimt trečią kartą turėjęs įvykti Naujametis bėgimas, sportinis ėjimas „Kėdainiai 2021″, Lietuvos bėgimo taurės I etapas dėl karantino pakeitė formatą. Šiemet pirmąjį metų sekmadienį Kėdainių gatvėmis nepasipylė šimtai bėgikų ir ėjikų iš visos Lietuvos. Tačiau bėgimas įvyko. Ir vyko jis 10 dienų – prasidėjo sausio 1 d. 8 val., o pasibaigė sausio 10 d. 20 val.

318 šiųmečio bėgimo dalyvių, įveikusių 10 km distanciją ir 100 – 5 km atstumą, fiksavo savo rezultatus ir elektroniniu paštu siuntė bėgimo organizatoriams.

Komunikacija ir dalyvių pritraukimas buvo pirmojo virtualaus bėgimo iššūkis. „Tai mums pavyko, – virtualiame apdovanojime sakė Audrius Jaraminas, Lietuvos bėgimo taurės kuratorius. – Tačiau mūsų laukė dar didesnis iššūkis – perskaityti beveik 500 elektroninių laiškų ir į juos atsakyti su prašymu atsiųsti adresus, kur dalyviams išsiųsti medalius paštu.“ Kaip sakė varžybų organizatorius, pirma laiškų su medaliais partija jau laukia kurjerio.

Dėl kiekvieno bėgiko asmeniškai pasirinktų ir prabėgtų trasų sudėtingumo nugalėtojai nebuvo nustatomi. O bėgimo laureatai – prizų laimėtojai nustatyti burtų būdu tiesioginėje apdovanojimų transliacijoje facebook’e.

Burtai lėmė, kad Kėdainių r. savivaldybės ir rėmėjų įsteigti prizai keliaus pas: Vaidą Pučinską, Vaidą Petrauską, Tomą Čaplinską, Rafaelį Pankūną, Ramūną Mažukną, Saulių Višinską, Maksim Zagletskiy, Zenoną Balčiauską, Saulių Mingailą, Eimantą Kulbį, Redą Šatūnienę, Gintarę Kundrotaitę, Renatą Jatužienę, Karoliną Čikotaitę, Mildą Talalaitę, Gintarę Mažeikytę, Indrę Daukšaitę, Auksę Baliukevičiūtę, Kristiną Ringytę, Giedrę Karenę.


Apdovanota ir jauniausia dalyvė – dvejų metukų (2019 m. g.) Luknė Valuckytė, įveikusi 5 km distanciją. Antras jauniausias dalyvis – 3 metukų, kuris bėgo 10 km. Prizas iškeliavo ir vyriausiam bėgimo dalyviui, įveikusiam 10 km distanciją, 76-erių Ronaldui Kondrotui, Vilniaus bėgimo klubo “Inžinerija“ atstovui. Masiškiausiai šiame bėgime dalyvavo bėgimo klubas „Kauno BMK“ – 80 dalyvių.

Kitas virtualus bėgimas vyks vietoj tradicinio Mažeikių bėgimo vasario 16 d.

Apie virtualius bėgimus

Į virtualius bėgimus būtina registracija. Tokie bėgimai trunka 10-14 dienų, per kurias galima įveikti savo distanciją. Bėgti galima bet kuriame mieste. Po bėgimo būtina nuiųsti gps nuorodą (Strava ar kitų programėlių) į info@begimotaure.lt.

Virtualių bėgimų metu nėra apdovanojami greičiausi dalyviai, kadangi būtų nesąžininga tų dalyvių atžvilgiu, kurie bėgo sunkesnes trasas. Apdovanojami jauniausias dalyvis ar dalyvė, vyriausias dalyvis ar dalyvė, masiškiausias klubas, 10 vyrų, kurie nustatomi burtų keliu, 10 moterų, kurie nustatomi burtų keliu. Apdovanojimai – virtualūs Lietuvos bėgimo taurės bei partnerių socialiniuose tinkluose

Medalius kiekvienas dalyvis gauna registruotu laišku per kelias dienas nuo renginio pabaigos

Užsiregistravusiems, sumokėjusiems startinį mokestį bei atsiuntusiems bėgimo gps nuorodą dalyviams skiriama 30 taškų prie bendros Lietuvos bėgimo taurės įskaitos

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.