Ne pirmus metus iš eilės Kėdainių krašte, socialinės rizikos šeimose gyvenantys vaikai sulaukia dosnaus Kalėdų senelio su pilnu dovanų maišu, kuriame – kalėdinės mažųjų svajonės. Ir tikrai ne visų jų svajonėse – žaislai ir saldumynai. Dažnas vaikų prašo tiesiog šiltų rūbelių…

Kėdainių bendruomenės socialiniame centre vyko tikras kalėdinis šėlsmas – išsvajotųjų dovanų gavo socialinės rizikos šeimose augantys vaikučiai.

Kėdainių bendruomenės socialiniame centre vyko tikras kalėdinis šėlsmas – išsvajotųjų dovanų gavo socialinės rizikos šeimose augantys vaikučiai.

„Kaip ir kasmet, Kėdainių bendruomenės socialinio centro paslaugų socialinės rizikos asmenims padalinio darbuotojai dalyvauja akcijoje „Išpildykime vaiko svajones“. Vaikų klausėme, kokios didžiausios jų svajonės. Vaikai jas piešė, rašė laiškučius“, – pasakojo Regina Chmieliauskienė, paslaugų socialinės rizikos asmenims padalinio vadovė.

Buvo pasirinkti 32 socialinės rizikos šeimose augantys vaikučiai.

Mažųjų svajonės buvo paviešintos internetu – netrukus atsirado geradarių, kurie suskubo pildyti norus.

„Atsirado geradarių ne tik iš Kėdainių bei aplinkinių rajonų, bet net ir iš užsienio. Džiugu, kad dažnas jų mums skambino ir teiravosi, ar vaikučių šeimoms dar ko nors netrūksta, siūlėsi ir papildomai suteikti paramą“, – šypsojosi pašnekovė ir pridūrė, kad tiek ji, tiek ir visas Kėdainių bendruomenės socialinio centro kolektyvas yra be galo patenkinti, kad kiekvieno vaiko svajonė buvo išpildyta ir jiems šv. Kalėdos tapo džiugesnės bei smagesnės.

„Juk tokiose šeimose tėveliai savo vaikus ne visada gali pradžiuginti dovanomis“, – šiandienos realybę konstatuoja pašnekovė.

Dovanų įteikimas vyko linksmai ir smagiai – vieną gruodžio popiečių į socialinį centrą susirinko tėveliai su savo atžalomis. Netrukus pas vaikus atkeliavo ir juos linksmino tikras Kalėdų senelis – kartu žaidė žaidimus, dainavo daineles.

„Tokios popietės labai praskaidrina žmonių kasdienybę. Esame dėkingi rėmėjams: žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei, Rimvydui Rasčiauskui už mums suteiktą paramą šventei“, – centro kolektyvo vardu dėkojo R. Chmieliauskienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.