Vasario 14-oji pasaulyje minima ir kaip Tarptautinė knygų dovanojimo diena. Ta proga Kėdainių „Aušros“ progimnazija surengė akciją, skirtą pradžiuginti ligoninėje besigydančius mažuosius ligoniukus.

Tarptautinės knygų dovanojimo dienos, kuri, beje, pasaulyje minima jau nuo 2012 metų, tikslas – dovanoti knygas vaikams, draugams ar kolegoms ir sudominti juos skaitymu.

Prie šios iniciatyvos prisijungusi „Aušra“ kvietė bendruomenę padovanoti savo perskaitytas knygas Všį Kėdainių ligoninės Vaikų ligų skyriaus mažiesiems ligoniukams ir tokiu būdu pasidalinti su sergančiais vaikais pasakomis ar istorijomis, kad laikas ligoninėje jiems neprailgtų.

Aušriečiai nuo pat vasario pradžios nešė namuose galbūt jau užsigulėjusias „išaugtas“ knygas, tam, kad jos atrastų naujus skaitytojus. Per porą savaičių paaukota nemažai įvairių knygelių.

„Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie dalinosi savo perskaitytomis knygomis!

Didžioji dalis dovanotų knygų vasario 14 d. pasiekė VšĮ Kėdainių ligoninės Vaikų ligų skyriaus ligoniukus, taip juos pradžiugindamos.

Kadangi visų knygų ligoninėje priimti negalėjo, dalis jų rado vietą progimnazijos bibliotekos lentynose, todėl laukiame naujų skaitytojų!“, – skelbia „Aušros“ progimnazijos atstovai.

Kėdainių mugės“ ir akcijos organizatorių inf.

Aušros“ progimnazijos nuotr.

Panašios naujienos