Rugpjūčio 13 dieną Didžiosios Rinkos aikštėje pirmą kartą bus rengiama mažųjų Lietuvos aludarių ir maisto mugė. Jos metu lankytojai turės progą ne tik atsigaivinti ir pavalgyti, bet susipažinti su Lietuvos scenos „startuoliais“.

Mugės organizatoriai UAB „Festivus“ tikina, jog šis renginys – tai galimybė palaikyti šeimos verslų pagrindu veikiančius bravorus. „Mažiesiems aludariams visuomet yra sunkiau išeiti į didžiąją rinką, konkuruoti su „gigantais“. Kadangi organizuojame muges ir didelį dėmesį skiriame nedideliems lietuviškos produkcijos kūrėjams, šiemet su komanda nusprendėme surengti mugę, kurioje būtent aludariai galėtų sužibėti ir supažindinti miesto gyventojus ir svečius su savo gaminama produkcija“. Startuoti Lietuvos širdyje – Kėdainiuose, taip būsime lengviau pasiekiami mugės dalyviams iš visos Lietuvos, – teigia jie.

Mažųjų alaus daryklų gėrimai yra kuriami siekiant kokybės, o ne kiekybės, tad visa produkcija yra gaminama tik iš natūralių medžiagų, kruopščiai atrenkant viską, kas naudojama gamybos procese.

„Ištroškusius atgaivinsime, išalkusius pamaitinsime, pavargusius pasodinsime ir dar galvelę paglostysime“, – štai tokiu šūkiu aplankyti artėjančią mugę vilioja jos organizatoriai. Ir ne veltui. Ištroškusius atgaivinti čia pasirengęs ir ketvirtį amžiaus gyvuojantis, Joniškėlyje gimęs bravoras „Joalda“. Savo gamybos tradicijas perduodantis iš kartos į kartą. O kartu su juo ir kiti mažieji Lietuvos aludariai susibus Didžiosios Rinkos aikštėje.

Į „Mažųjų aludarių dienos“ mugę kviečiami ir išalkę – jų čia lauks patys įvairiausi patiekalai. Ant žarijų keptų patiekalų mėgėjai liks nudžiuginti, nes mugėje keps mėsainius, spranelius ir kitus gardžius patiekalus. O tradicinių maisto patiekalų mėgėjus palepins vietoje rūkyta žuvimi, kepta duona ir kitais mėsos užkandžiais.

Nuobodu tikrai nebus!

Į Didžiosios Rinkos aikštę dalyviai statines ridens ir žarijas kaitins jau nuo ankstaus ryto . Mugė startuos 10 val. ryte ir tuo pat metu prasidės nemokamos pramogos mažiesiems – pripučiamas batutas. Juo mažieji galės džiaugtis nuo 10 val. iki 15 val. Kviečiami visi!

Nuo pat 15 val. prasidės gyvo garso koncertas, kurio pradžią pažymės „Lietuvos balsas“ muzikinio šou dalyviai – Danas ir Alvydas. Kojos pačios trepsės! Ir taip lengvai lankytojų mugė nepaleis, nes tik po šių charizmatiškų vyrukų prie mikrofono stos „Kastisvai“. Negirdėta? Ateikite ir išgirsite. Kastytis jau daugiau nei 10 metų groja Kauno baruose ir restoranuose, o jums atliks žinomų dainų „coverius“ ir pristatys savo pirmojo albumo dainas.

O vakarą vainikuos – Vaiva Kalinauskaitė – dainininkė, aktorė, dramaturgė. Dalyvavusi televizijos projektuose „X faktorius“ ir „Lietuvos talentai“. Pastaruoju metu koncertuojanti Europoje ir Rytų šalyse, bet rugpjūčio 13 dieną savo balsu bandys priblokšti Jus.

„Mažaųjų aludarių diena“ rugpjūčio 13 dieną vyks Didžiosios Rinkos aikštėje. Lankytojai kviečiami užsukti nuo 10 iki 22 val. Čia pat lankytojams bus įrengta poilsio erdvė, o kad nenuspėjamos oro sąlygos nesutrukdytų mėgautis gardžiu maistu ir gėrimais, nuo saulės spindulių ar lietaus apsaugos virš stalų ir sėdmaišių esantys skėčiai.

MUGĖS DATA IR DARBO LAIKAS

Rugpjūčio 13 diena, nuo 10 iki 22 val.

VISA PROGRAMA NEMOKAMA

10:00-15:00 Pripučiamas bututas vaikams

15:00-18:00 Danas ir Alvydas

18:00-19:00 KastisVai

19:00 – 21:30 Vaiva Kalinauskaitė

Sekite naujienas: https://fb.me/e/5E4x3w9XB

Panašios naujienos