Kai praėjusį savaitgalį pasibaigė trečiasis tarptautinis dvylikamečių vaikų futbolo turnyras „Kėdainių karjerai cup – 2015“, šeimininkų treneris Rytis Šležys savo auklėtinius, nelaimėjusius medalių ,paguodė vyriškai: „Sporte būna visko. Jūs pasielgėte labai džentelmeniškai – kovėtės atkakliai, bet laimėti leidote svečiams.“

Treneris Rytis Šležys į futbolo akademiją nuo rugsėjo išlydėjo du auklėtinius – Arną Končių (kairėje) ir Vakarį Skibiniauską.

Treneris Rytis Šležys į futbolo akademiją nuo rugsėjo išlydėjo du auklėtinius – Arną Končių (kairėje) ir Vakarį Skibiniauską.

Šiųmečiame turnyre Kėdainiuose varžėsi dešimt keturių valstybių komandų. Dėl nugalėtojų taurės kovėsi Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos jaunieji futbolininkai.
Vaikinai kovėsi dviejuose pogrupiuose. Po dviejų dienų rungtynių paaiškėjo, kad šįkart pagrindinį trofėjų – čempionų taurę – iškovojo Lenkijos atstovai – Varšuvos AP „Legia“ komanda.
„Šis turnyras sukviečia labai pajėgias komandas. Tad vaikams tenka gana rimti išbandymai. Smagu, kad galime surengti labai pajėgų sporto renginį. Kaskart sulaukiame nemažo susidomėjimo. Jau turime turnyro bičiulių, kurie atvyksta kasmet ir pasibaigus šiai futbolo šventei iš karto domisi, ar ji bus kitąmet“, – sakė vienas turnyro rengėjų futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.
Šeimininkų treneris Rytis Šležys džiaugėsi, kad jo auklėtiniai futbolą myli ir noriai renkasi į kasdienes treniruotes. „Komandoje yra tokių, kurie jau šeštus metus žaidžia futbolą. Buvo laikas, kai reikėdavo prašyti nevėluoti į treniruotes, o dabar daugelis net anksčiau ateina, kad galėtų pabėgioti ir pagainioti kamuolį. Vaikus ypač motyvuoja galimybės dalyvauti turnyruose. Pastaruoju metu juose gana neblogai pasirodome. Turime komandos branduolį, aplink kurį lipdome žaidimą. Kiek gaila, kad du perspektyvius narius – Vakarį Skibiniauską ir Arną Končių – išlydime į Panevėžį. Jie tobulinsis futbolo akademijoje“, – sakė R. Šležys.

Panašios naujienos