Ką tik pasibaigė Europos teniso Marsa Tennis Europe 16 turnyras Maltoje. Jis buvo sėkmingas kėdainietėms Andrei Lukošiūtei ir Viktorijai Banaitytei.

Kartu pradėjusios žaisti Andrė Lukošiūtė (dešinėje) ir Viktorija Banaitytė tikisi ne kartą džiaugtis pergalėmis teniso kortuose.

Kartu pradėjusios žaisti Andrė Lukošiūtė (dešinėje) ir Viktorija Banaitytė tikisi ne kartą džiaugtis pergalėmis teniso kortuose.

Lietuvių duetas finale nusileido britėms Lillian Mould ir Holly Staff ir užėmė antrą vietą. Kėdainietės pirmą kartą žaidė poroje, o Jungtinės Karalystės mergaičių pora kartu yra jau žaidusios ne vieną kartą.

„Mums servas nesisekė, anglės geriau žaidė ,,iš oro“ – gal tas ir lėmė pralaimėjimą.“, – po varžybų sakė jaunosios tenisininkės. Kėdainietės planuoja poroje žaisti ir ateityje. Nors varžybų grafiką suderinti ir bus sunku. Andrė treniruojasi Jungtinėje Karalystėje Londone, o Viktorija – Kaune.

Keturiolikametės mergaitės labai džiaugiasi laimėjimu ir dėkingos ne tik dabartiniams treneriams, bet ir nuoširdų „ačiū“ sako teniso treneriui Juliui Sinkevičiui. Tai jis mergaites pradėjo treniruoti nuo šešerių metų. Be pradinio trenerio įdirbio būtų sunku šiandien tikėtis tokių aukštų rezultatų. Andrė sėkmingai startavo Maltoje. Ji buvo nepralenkiama vienetų varžybose. Finale užtikrintai įveikusi britę Holly Staff, tapo turnyro nugalėtoja. Tai jau trečias Andrės laimėjimas Europos teniso turnyruose šiais metais. Ji yra Nike Junior International Edinburgh turnyro nugalėtoja, Nike Junior International London antros vietos laimėtoja.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.