Magiškos skaičių kombinacijos, neeilinės datos, ypatingos progos visuomet viliojo jaunavedžius. Jau daugiau nei dešimtmetį itin populiarus laikas vestuvėms – sutampantys metų, mėnesio ir dienos skaičiai. Ne išimtis ir šis penktadienis – 2015 05 15.

Tądien Kėdainiuose tuoktis norą pareiškė 11 porų.

Živilė Bliujūtė ir Martynas Kazlauskas savo šeimą nutarė sukurti 2015 05 15 dieną, kuri gana sėkminga tuoktuvėms.

Živilė Bliujūtė ir Martynas Kazlauskas savo šeimą nutarė sukurti 2015 05 15 dieną, kuri gana sėkminga tuoktuvėms.

Vieni iš besituokiančiųjų Živilė Bliujūtė ir Martynas Kazlauskas neslepia, kad po septynerių metų draugystės tuoktuvėms norėjosi gražios datos – 2015 metų gegužės 15-oji tam pasirodė labai tinkama. „Be didelių diskusijų vestuvėms rinkomės pavasarį, o ši diena tam pasirodė labai tinkama, graži ir prasminga. Mes nelabai tikime magijomis, bet sau linkime ilgo ir darnaus, meilės kupino gyvenimo“, – šypsojosi laimingi jaunavedžiai.

Pasak Kėdainių civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojų, gražių skaičių kai kurios datos tarp Kėdainių krašto jaunavedžių gana populiarios. „Net 2016 06 16 dienai jau turime prašymų tuoktis. Vadinasi, žmonės tiki gražių skaičių sėkme. Patys magiškiausi kraštiečiams pasirodė septynetą – 2007 07 07 dieną sutuokėme penkiolika porų. Nei pernai, nei užpernai jokių didesnių sujudimų nebuvo, nes nei 2014 04 14, nei 2013 03 13 niekas nepanoro tuoktis. O štai 2012 12 12 dieną vestuves atšoko aštuonios kraštiečių poros“, – sakė Kėdainių rajono Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriaus vedėja Gaiva Petrauskienė.

Iš viso šįmet jau Kėdainiuose jau susituokė 76 poros.

Ar 2015 05 15 tikrai magiška data?

Garsios šalyje astrologės Vaivos Budraitytės teigimu, ši diena sėkminga dėl skaičiaus 15 kombinacijos. Sudėjus 1 ir 5 gauname 6, tai – meilės planetos Veneros skaičius. Pasirinkę 2015 metų 15 dieną aplink savo santykius sukuria du 6-ukus ir padvigubina Veneros energiją taip pritraukdami ne tik meilę, bet ir pinigus. Pasak astrologės, tokią dieną susituokusias poras jungia labai stiprus dvasinis ir seksualinis ryšys, partneriai vienas kitą traukia tarsi magnetas.

Astrologė atkreipia dėmesį, kad geriausias laikas vedyboms pasirinkusiems gegužės 15-ąją yra iki pietų ir po 16 val., prasčiausias – apie 14 val. 30 min. Tuo metu sukurtoms šeimoms yra didesnė rizika išsiskirti, santuoka prognozuojama trumpalaikė.

Penktadienis – viena geriausių savaitės dienų vedyboms. Priešingai, nei ketvirtadienis ar šeštadienis, kurį astrologė įvardija kaip prasčiausią dieną vestuvėms.

„Gegužės 15-oji apskritai nėra labai harmoninga. Tačiau net dviejų 15-ukų kombinacijos ir tai, kad ši diena – penktadienis duoda viltį, kad žmonės vestuvėms tą dieną pasirinko ne šiaip sau ir ji taps laiminga“, – sakė V.Budraitytė.

Panašios naujienos