Praėjusio ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) A  diviziono aštuntfinalio rungtynėse trečią kartą iš eilės 100 taškų ribą pasiekusi Kėdainių SC-„Ateities“ ekipa dar kartą įveikė Vytauto Didžiojo universiteto ekipą ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį.

Šių rungtynių herojumi tapo net 51 naudingumo balą surinkęs Medas Kuprijanovas.

Savo aikštėje žaidusi Kėdainių SC-„Ateities“ komanda dvikovą pradėjo be gynybos bei atiduodama iniciatyvą varžovams. Sužaidus dešimt minučių kėdainiečiai turėjo vytis varžovus (21:26).

Visgi po trumpos pertraukėlės kėdainiškiai susiėmė, uždarė beveik visus kelius savojo krepšio link ir įpusėjus dvikovai jau buvo priekyje (43:39).

Antroje susitikimo dalyje VDU pagyvino puolimą, tačiau visiškai pamiršo kaip reikia gintis, tad per dešimt minučių praleidę net 34 taškus trečiojo ketvirčio pabaigoje atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje (61:77).

Lemiamo kėlinuko pradžioje SC-Ateities“ ekipa buvo įgijusi 19 taškų persvarą (80:61), tad atrodė, kad studentų komandai telieka iškelti baltą vėliavą. Vis tik, svečiai nepasidavė ir nutarę pagalvoti dėl garbės laimėjo atkarpą rezultatu 15:4 ir atkūrė intrigą (76:84).

Tačiau aikštės šeimininkai greitai padarė išvadas, susigrąžino saugią persvarą ir išsaugoję ją iki pagrindinio laiko pabaigos šventė trečiąją pergalę serijoje – 102:89.

Šioje dvikovoje ryškiausiai spindėjo naudingiausiu kovo mėnesio krepšininko pripažinto kėdainiškio M. Kuprijanovo žvaigždė, kuris pelnė 29 taškus, atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir dvikovą baigė surinkęs net 51 naudingumo balą.

Ketvirtfinalio rungtynes kėdainiečiai žais balandžio 20 d., 19 val. Kėdainių arenoje su „Kretingos” komanda. Atsakomosios Kretingoje – balandžio 22 d.

Šaltinis: rkl.lt

Sauliaus Čirbos nuotr. M. Kuprijanovas mušė naudingumo rekordus.