„Nevėžio“ futbolininkai galutinėje turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą.

Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“ pergale užbaigė 2015 m. LFF I lygos pirmenybes.

Paskutinėse sezono rungtynėse, vykusiose spalio 31-ąją dieną,  kėdainiečiai namų stadione pasiekė trečiąją pergalę iš eilės. Šį kartą 2:1 (1:1) įveikdami FBK „Kaunas“ komandą.

„Nevėžio“ gretose pirmajame rungtynių kėlinyje pasižymėjo Simonas Babilius, o antrajame kėlinyje pergalingą įvartį pelnė komandos kapitonas Nerijus Kestenis.

Ši pergalė „Nevėžį“ galutinėje turnyrinėje lentelėje kilstelėjo į šeštąją poziciją.

Įvarčiai: 22 min. Simonas Babilius (1:0), 23 min. Edgaras Petkevičius (1:1), 80 min. Nerijus Kestenis (2:1).
Įspėjimai: 45+1 min. Martynas Juknevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 52 min. Tomas Rakauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 52 min. Karolis Rukuiža – geltona kortelė („Nevėžis“), 59 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“).

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje užima Jonavos „Lietava“, antrąją – Vilniaus „Žalgiris B“, trečiąją – Gargždų „Banga“.

Tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų yra ir „Nevėžio“ žaidėjas.  Alison Pierre Moreira E Silva yra pelnęs 20 įvarčių ir su dar trimis kitų komandų futbolininkais dalinasi 5-8-ąją vietas rezultatyviausių žaidėjų reitinge.