"Nevėžio" sudėtyje likęs Vaidotas Volkus.

„Nevėžio“ sudėtyje likęs Vaidotas Volkus.

Jau šį trečiadienį Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“ stojo į LKL kovas. Internetinis LKL naujienų portalas www.lkl.lt dalinasi savo įžvalgomis ir pastebėjimais apie kėdainiečių komandą.

Dauguma LKL komandų šią vasarą neskubėjo burti sudėties, bet iki sezono pradžios pasikeitė gana solidžiai. Ant prarajos ribos laviravęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas tik pačioje rugpjūčio pabaigoje pranešė apie pirmąsias sutartis su krepšininkais. Kol kas ši komanda LKL paveiksle atrodo mįslingiausiai.

Papildomi uždaviniai

Pirmiausia, „Nevėžio“ vadovai turėjo sukti galvą ne tik dėl to, kaip suformuoti kuo pajėgesnę sudėtį ir mesti iššūkį konkurentams. Kėdainių klubo vadovybė prieš pasirengimą sezonui susidėliojo planą, kaip bus padengtos jau keletą sezonų paskui komandą besivelkančios skolos. Pasikeitusi „Nevėžio“ vadovybė ilgai slapukavo, kol galiausiai pranešė apie septynis pirmuosius „kontraktuotus“ krepšininkus.

Pasirengimui įsibėgėjant prie Kėdainių klubo prisijungė bent keli legionieriai – Saahas Nimley, Tayloras Kingas ir Gary Johnsonas.

Panašu, kad „Nevėžio“ komandos vizija išlieka panaši, kaip ir praėjusį sezoną – lyderiais turėtų tapti dar nepatikrinti legionieriai, o aplink juos buriami vidutinio pajėgumo Lietuvos krepšininkai.

Sustiprėję konkurentai

Praėjusį sezoną to užteko, kad „Nevėžis“ išsaugotų vietą LKL pirmenybėse ir užimtų priešpaskutinę vietą. Kita vertus, 2015-2016 m. sezoną kėdainiečiams gali būti labai sudėtinga. Situacija elementari: praėjusį sezoną už „Nevėžio“ nugarų liko tik iš LKL iškritę „Mažeikiai“.

Tiek pat pergalių – 7 per 40 rungtynių, pasiekė „Prienai“, tačiau per vasarą su sugrįžusiu Virginijumi Šeškumi jie gerokai sustiprėjo ir, neabejojama, kad išlips iš turnyro lentelės dugno. Nevėžis“ lieka vienišas. Jei legionieriai netaps LKL žvaigždėmis, o kiti lietuviai nesužais virš savo galimybių ribų, Kėdainių komandai gali būti riesta.

Kita vertus, kad turi potencialo, „Nevėžis“ įrodė pasirengimo cikle 68:64 palauždamas Panevėžio „Lietkabelį“. Be to, „Nevėžis“ turi ir kitų svarbių tikslų, kaip padengti skolas ar reabilituotis LKL po keisto 2014-2015 m. sezono. Kitą sezoną LKL pirmenybėse už lyderių nugaros bus labai daug panašaus pajėgumo komandų. „Nevėžis“ turės draskytis iš paskutiniųjų, kad neatsiliktų nuo ketvirtfinalio traukinio ir neliktų rikiuotės pabaigoje.

Nevėžio“ pasikeitimai

Išvyko: Thomas Ray Davisas, Roderickas Camphoras, Justas Tamulis, Medas Kuprijanovas, Lukas Brazdauskis, Antanas Sakavickas, Rytis Biliartas, Marcusas Monroe, Tomas Michnevičius, Andrius Aleksandrovas.

Liko: Vaidotas Volkus.

Atvyko: Saahas Nimley, Tayloras Kingas, Gary Johnsonas, Tomas Gaidamavičius, Ernestas Serkevičius, Simonas Kymantas, Mantas Virbalas, Darius Gvezdauskas, Arminas Kelmelis.

Treneris: Mindaugą Budzinauską pakeitė Ramūnas Cvirka.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.