Arti pirmos pergalės buvusius „Gargždus“ pražudė Justino Marcinkevičiaus dėjimas. „Betsafe-LKL“ debiutantai Gargždų „Gargždai” Palangoje buvo per žingsnį nuo pergalės, tačiau J. Marcinkevičius dėjimu išplėšė pergalę 73:71 (28:23, 18:19, 12:18, 15:11) Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (3-4) ekipai.

Kėdainių klubas geriau startavo (12:6), nors G. Staniulis ir neleido varžovams bėgti tolyn. Svečių persvara artėjo prie dviženklės ribos (22:14), bet jos nepasiekė – G. Staniulis, Julius Kazakauskas ir Mantas Ruikis padėjo „Gargždams“ lyginti rezultatą – 30:30. Galiausiai Corey Sandersas išvedė į priekį šeimininkus – 32:30.

Nors ne visi geri šansai buvo išnaudoti, „Gargždai“ didino persvarą (37:33), tiesa, spurtas 9:0 vėl pakeitė rungtynių eigą – 42:37. Iniciatyva vėl buvo „Nevėžio-Optibet“ rankose, tačiau po ilgosios pertraukos intriga buvo maksimali.

Dabar jau nė viena ekipa labiau neatitrūko ir kėdainiškių persvara buvo trapi (55:52), J. Kazakauskas ir Artūras Žagaras apsikeitė metimais, o Marius Runkauskas atsilikimą rėžė iki minimumo – 57:58. M. Ruikis tritaškiu išvedė į priekį „Gargždus“ (60:58), bet vos prasidėjus ketvirtam ketvirčiui P. Petrilevičius įvedė lygybę – 60:60.

Likus kiek daugiau nei dviem minutėm „Nevėžis-Optibet“ turėjo nedidelę persvarą (70:68), Joshua Newkirkas klydo bei prametė, Bradley Davisonas taip pat nepataikė metimo, tad Gediminui Petrauskui teko prašyti pertraukėlės.

Žingsniai fiksuoti Timui Lambrechtui, tuo tarpu C.Sandersas pataikė itin svarbų metimą, lyginusį rezultatą – 70:70. Liko 15 sek., kamuolį savo rankose turėjo šeimininkai, o A. Žagaras prasižengė. G. Staniulis stojo mesti baudų – pataikė vieną iš jų, o tai kainavo brangiai – Justino Marcinkevičiaus dėjimas išvedė į priekį svečius – 72:71. Liko jau vos 2 sek., C. Sandersas klydo ir tai buvo viskas. T. Lamberchtas dar pridėjo baudos metimą, kuris dar labiau tvirtino pergalę Kėdainių klubui. 

A. Žagaras mačo pabaigoje dar įbaugino savo ekipą, kadangi susižeidė. Vis tik latviui ko gero nieko rimto nenutiko.

Kitas „Betsafe-LKL” rungtynes „Nevėžis-Optibet” žais lapkričio 5 d. Kėdainių arenoje su Panevėžio „Lietkabeliu”. Bet prieš tai, lapkričio 2 d. „Nevėžis-Optibet” dar sužais KMT B grupės pirmo rato rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis”.

Šaltinis ir nuotrauka: LKL

Panašios naujienos