Artėjant 644-ajam miesto gimtadieniui Kėdainių moterų „Lions“ klubo narės vėl kibo prie darbo. Šventėje moterys kvies kraštiečius į gerumo egzaminą, kurio metu bus raginama aukoti viešajai įstaigai „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“. 

Moterys atsakingai ruošia namų darbus.

Moterys atsakingai ruošia namų darbus.

„Pernai šventę pagyvinome už simbolinę auką pardavinėdamos savo rankomis pagamintus vėjo malūnėlius. Iš viso buvome pagaminusios 600 malūnėlių. Už juos surinkome apie 1400 eurų, kuriuos paskyrėme lopšeliui-darželiui „Pasaka“, kartu su sveikais vaikais ugdančiam ir regėjimo sutrikimų turinčius vaikučius. Vaikams buvo nupirkta būtinos regėjimą gerinančios įrangos.
Šįmet mes pardavinėsime simbolines gerumo gėles. Tikimės, kad jos papuoš dosnių kraštiečių namus. Kraštiečių aukos „Gyvenimo namams yra labai reikalingos“, – sakė moterų klubo „Lions“ prezidentė Lina Adomaitienė.
„Liūtės“ dar praėjusiais metais užmezgė draugystę su jau šešerius metus gyvuojančiais „Gyvenimo namais sutrikusio intelekto asmenims“. Šiai įstaigai moterys dovanojo žoliapjovę ir puodų.

Už pačių pagamintas gėles surinktos lėšos bus atiduodos viešaijai įstaigai „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“.

Už pačių pagamintas gėles surinktos lėšos bus atiduodos viešaijai įstaigai „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“.

„Tuose namuose gyvena 20 protinę negalią turinčių žmonių. Dešimt iš jų – visiški našlaičiai. Labai gražu matyti, kaip įstaigos darbuotojai rūpinasi gyventojais. Jie yra mokomi sveikiems žmonėms įprastų dalykų: nuskusti bulves, išplauti indus, nuvalyti dulkes, įsisiūti sagą, pasikloti lovą, išsivalyti dantis. Kadangi likimas taip jau sutvarkė, kad kartu su mumis gyvena tokie žmonės, tai mūsų visų pareiga padėti jais pasirūpinti. Įstaigos gyventojai labai mėgsta rankdarbius, tad jiems reikia įvairių medžiagų, kad galėtų lipdyti, klijuoti, siūti. Mes tikrai norime padėti praturtinti nagingųjų gyventojų laisvalaikį ir padaryti visų gyvenimą bent šiek tiek patogesnį. „Gyvenimo namų“ direktorė Asta Rekštienė prasitarė apie keletą svajonių. Viena jų – pastatyti įstaigos kieme pavėsinę, kad gyventojai galėtų vasarą ne ramstyti įstaigos pastato sieną, bet jaukiai atsisėdę pasikalbėti, atsigerti arbatos, o gal ir kažkuo užsiimti. Manome, kad mums pavyks kraštiečius sutelkti ir išpildyti tą svajonę“, – sakė L. Adomaitienė.
Prisidėti prie „liūčių“ gerumo egzamino kraštiečiai galės miesto šventės metu, rugpjūčio 6-ąją, nuo ankstaus ryto senamiestyje vyksiančiame prekymetyje.

Panašios naujienos