Menininkų ir literatų sambūris „Vaivorykštės tiltai“ visus neabejingus poetiniam žodžiui ir muzikai pakvietė į kūrybos vakarą „Laiko atkarpos – čia dabar ir visada“. Vakaro metu dvi literatės: Danutė Makelienė ir Leokadija Mockienė, pristatė savo į knygeles sugulusią kūrybą. 

Dvi sambūrio „Vaivorykštės tiltai“ narės D. Makelienė (kairėje) ir L. Mockienė pristatė savo kūrybos knygeles.

Dvi sambūrio „Vaivorykštės tiltai“ narės D. Makelienė (kairėje) ir L. Mockienė pristatė savo kūrybos knygeles.

Vakaro metu susirinkusiesiems koncertavo sambūrio nariai bei bičiuliai, liejosi kitų sambūrio narių eilės. Nors „Vaivorykštės tiltai“ gyvuoja kiek ilgiau negu metus, jo pirmininkė Alma Jociuvienė džiaugiasi prasminga narių veikla, susitikimais su bendraminčiais, žinoma, ir kūrybinių knygelių leidimu.
Sambūrio narė L. Mockienė pristatė jau šeštąją savos kūrybos knygelę pavadinimu „Čia dabar ir visados“. „Ji yra skirtinga nei kitos, be to, parašyta mano raštu. Leidinyje sudėtos visos mano mintys, skausmas, aistros… Aš ją noriu palikti savo vaikams ir anūkams, kad jie prisimintų mane, kad žinotų, koks buvo raštas. Viską, ką turėjau savyje, išdėsčiau šioje knygelėje“, – sakė kūrėja, kuri kėdainiečiams puikiai žinoma ir kaip puiki tapytoja.
Kita savo eilėraščių knygelę „Laiko atkarpos“ pristačiusi sambūrio narė D. Makelienė sakė, kad tai – antroji jos parengta ir išleista knyga.
„Rašiau daugiausia apie gamtą, apie meilę savo artimiesiems, apie liūdesį, kai teko atsisveikinti su išėjusiaisiais į amžinybę, apie savo jausmus. Būdama jauna, perskaičiau Salomėjos Nėries raštus ir pagalvojau – o kodėl man taip nepabandžius? Pabandžiau, tačiau rašytoja netapau. Bet išmokau savo emocijas, jausmus išreikšti eilėmis. Kūryba mane lydi visą gyvenimą“, – pasakojo ji. Moteriai kūryba suteikia atsipalaidavimo, nusiraminimo. „Žodžiais išreiškiu skausmą ir, atrodo, tarsi palengvėja“, – šypteli ji.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.