Antrąjį gimtadienį Kėdainių moterų „Lions“ klubas atšventė tradiciniu renginiu.

Minėdamos klubo gimtadienį Kėdainių moterų „Lions“ narės „Kavamanijoje“ paliko 84 puodelius kavos.

Susirinkusios į kavos barą „Kavamanija“ moterys nupirko ir paliko 84 puodelius „pakabintos“ kavos, kad kraštiečiai galėtų užsukti ir pasimėgauti savo mėgiamu gėrimu.

Vėliau liūčių laukė oficiali prezidentų pareigų perdavimo ceremonija ir naujų narių inauguraciją.

Antraisiais veiklos metais Kėdainių liūtėms vadovavusią Liną Adomaitienę pakeitė Rasida Adomavičienė.

O naujomis klubo narėmis tapo trys šaunios medikės: Joana Kleivienė, Monika Ramanauskienė ir Rimantė Hofmanienė. Ši veikli trijulė puikiai įsiliejo į klubo gyvenimą, aktyviai dalyvauja visuose renginiuose ir savo darbais padeda tiems kraštiečiams, kam būtina pagalba.

Prie klubo prisijungus J. Kleivienei, M. Ramanauskienei ir R. Hofmanienei, jame dabar 23 narės.

„Esame jauniausias „Lions“ klubas Lietuvoje. Dar žengiame pirmuosius veiklos žingsnius, tačiau tikrai puikiai įsiliejome į lionizmo judėjimą. Mes padedame tiems, kam šiuo metu sunkiau. Per pastaruosius metus klubas ne kartą padėjo silpnaregiams, lankė vaikų namų gyventojus, rėmė vienišas mamas, tvarkė Kėdainių viešąsias erdves, organizavo kultūrinius renginius. Norime būti visapusiškai aktyvios Kėdainių krašto bendruomenės narės“, – palikdama prezidentės postą sakė L. Adomaitienė.

Naujoji klubo vadovė R. Adomavičienė pasižadėjo tęsti pradėtus darbus ir dar labiau aktyvinti savanorystę bei vienų kitiems pagalbą: „Ir toliau savo darbais būsime puikus pilietiškumo pavyzdys, skatinantis atjautos ir bendruomeniškumo jausmą. Linkiu mūsų klubo narėms neišsenkančio tikėjimo savo darbų reikšme ir energijos auginant gėrio daigus.“

Panašios naujienos