Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvas ruošiasi pokyčiams ir įsikurs  naujose erdvesnėse patalpose.

Iki šiol Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistai glaudėsi Vaikų korpuso I ir II aukštuose, konsultacinėje poliklinikoje ir kitose įstaigos patalpose.

„Dabar duris planuojama atverti pacientams II aukšte, neįskaitant vertikalios ir perlinės vonios, povandeninio masažo, šilumos terapijos, kurie pasilieka I aukšte“, – teigiama Kėdainių ligoninės pranešime.

Į II reabilitacijos aukštą planuojama perkelti fizioterapiją, kineziterapijos salę, papildomai įrengti modernesnius ir patogesnius masažo kabinetus, įrengti pirmo lygio gydytojų reabilitologų kabinetą ir tose pačiose patalpose organizuoti registraciją procedūroms – kad pacientams dar kartą nebereiktų grįžti į registratūrą.

II aukšte, kur buvo būtina, atliktas kosmetinis remontas, įrenginėjamas liftas. Taip pat  planuojamas atskiras įėjimas su savitarnos rūbine.

Ligoninė atnaujina ir medicininį reabilitacijos inventorių. Įsigyta papildomų kamuolių, lazdų, čiužinių, o pagal poreikį planuojama atnaujinti ir kitą inventorių.

„Šio skyriaus specialistai – tikri aktyvistai ir patys imasi iniciatyvos, kad paslaugos būtų vienoje vietoje. Dėl tokio darbuotojų požiūrio, jų pozityvumo, lankstumo ir noro teikti kokybiškas paslaugas, manau, greitai pasimatys pokyčiai, geri rezultatai“, – teigia Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė.

Parengta pagal Kėdainių ligoninės inf.

Panašios naujienos