J. Baniota trumpai apžvelgė gamyklos istoriją.

J. Baniota trumpai apžvelgė gamyklos istoriją.

„Šeimos dieną nutarėme surengti, kad atvertume duris jaunimui. Vaikams labai smalsu būna patiems pamatyti, koks yra tas darbas, į kurį kasdien eina tėčiai ir mamos. Mums smagu girdėti, kad vaikai dar nematę išdidžiai kalba apie savo tėvų darbovietę. Tačiau dar smagiau juos stebėti, kai mažieji dalijasi įspūdžiais po pažinties su mamų ir tėvelių ar senelių darbo vieta“, – sakė bendrovės „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota.

Asta Švobienė Emiliui ir Ugnei parodė, kuo kasdien užsiima.

Asta Švobienė Emiliui ir Ugnei parodė, kuo kasdien užsiima.

Birželio 15-ąją minimos tarptautinės šeimos dienos išvakarėse bendrovė „Lifosa“ jau devintą kartą gamyklos duris atvėrė darbuotojų vaikams. Kad lifosiečių atžalos pamatytų, kaip mamos ir tėčiai dirba bei leidžia laisvalaikį.

Šįkart gamyklą aplankė per šimtas vaikų. Jie susipažino su gamybiniais procesais, apžiūrėjo užburiančius baltus fosfogipso kalnus, kurie kasmet pasipildo maždaug dviem milijonais tonų.

Vaikams buvo papasakota, iš ko gaminamos trąšos ir kiti produktai, kur jie vėliau iškeliauja iš Kėdainių.

Svarbi ekskursijos dalis - fotosesija baltuose kalnuose.

Svarbi ekskursijos dalis – fotosesija baltuose kalnuose.

Po pažinties su tėvų darbo vietomis ir ekskursijos po gamyklą patys mažiausieji darbuotojų vaikai pramogavo žiūrėdami Kauno mažojo dramos teatro spektaklį „Noriu arkliuko“, o vyresnieji su Robertu Petrausku kovėsi lifosiečių mėgiamame „Protų mūšyje“.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=“172″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.