Jau devintą kartą organizuojamos akcinės bendrovės „Lifosa“ tarpcechinės žaidynės  keliasi į 2016 metus. Maždaug kas penktą gamyklos darbuotoją įtraukiančios žaidynės šįkart sportuojančiuosius kviečia į dešimtį rungčių. 

Finalinėse „Lifosos“ žaidynių krepšinio rungtynėse atkakli kova vyko iki paskutinės minutės.

Finalinėse „Lifosos“ žaidynių krepšinio rungtynėse atkakli kova vyko iki paskutinės minutės.

„Labai smagu, kad mūsų darbuotojai nori pasivaržyti įvairiose sporto aikštelėse. Juos judėti kviečia ne tik noras išsidalinti 5200 eurų prizinį fondą, bet ir puiki proga pasitreniruoti, pasivaržyti. Žaidynėse dalyvauja šešios komandos. Kaskart stengiamės sugalvoti kuo įvairesnių rungčių, kad jos sudomintų ir tiktų įvairaus amžiaus bei pomėgių žmonėms.
Šiais metais komandos jau susirungė kartingų, šaškių, plaukimo ir krepšinio turnyruose. Visi jie pavyko sklandžiai ir azartiškai“, – žaidynėms artėjant prie pusiaukelės sakė bendrovės „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota.

Krepšinį žaidė dvi savaites
Paskutinysis šiais metais vykęs krepšinio turnyras, trukęs dvi savaites, kėlė daugiausia aistrų. Iš viso krepšininkai mėgėjai sužaidė 15 rungtynių, kol išsiaiškino čempionus.
Tarpcechinių žaidynių krepšinio finale susitiko praėjusių metų čempionai – Mechanikos cecho komanda ir Fosforo rūgšties cecho ekipa. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad pernykščiai čempionai nukarūnuoti – pirmąją vietą iškovojo Fosforo rūgšties cecho krepšininkai. Bronza atiteko Energetikos ir Sieros rūgšties cechų komandai, kuri mažajame finale įveikė Administracijos ir Gamybos automatizavimo cecho žaidėjus.

Žaidynių krepšinio čempionų vardus po metų pertraukos susigrąžino Fosforo rūgšties cecho krepšininkai.

Žaidynių krepšinio čempionų vardus po metų pertraukos susigrąžino Fosforo rūgšties cecho krepšininkai.

Pagerbti ir labiausiai nusipelnę žaidėjai
Nors krepšinis yra komandinis žaidimas, žaidynių organizatoriai nepamiršo ir tų žaidėjų, kurių indėlis į komandų pergales buvo itin svarus. Rezultatyviausio krepšininko titulas šįkart teko Fosforo rūgšties cecho žaidėjui Renatui Bakašviliui. Jis per visas rungtynes sumetė 68 taškus. Daugiausia – aštuonis – tritaškius pataikė Energetikos ir Sieros rūgšties cechų komandos atstovas V. Dambrauskas. Daugiausia – aštuoniolika – dvitaškių sumetė Aliuminio fluorido ir Geležinkelio transporto cechų komandos narys R. Mikalajūnas. Baudas taikliausiai metė ir net šešiolika pataikė taikliausio dvitaškininko komandos kolega A. Navickas. „Aršiausiu“ gynėju teisėjai išrinko Mechanikos cecho atstovą Arūną Kolojanską.

Vicečempionų titulas teko Mechanikos cecho komandai.

Vicečempionų titulas teko Mechanikos cecho komandai.

Žaidynės suvienija ir išjudina
Čempionų komandai visas rungtynes padėjęs laimėti R. Bakašvilis sakė, kad žaidynės yra labai laukiamas gamyklos renginys: „Žaidynių laukia ne tik patys sportininkai, bet ir jų palaikymo komandos. Susitikdami sporto aikštelėse turime daugiau galimybių pažinti vieni kitus, juk retai susirenka visos gamyklos atstovai į bendrus renginius. Smagu, kad maršrutą darbas–namai – galime praplėsti dar viena stotele – sporto sale. Žaidynės labai užveda. Kai pradedi sportuoti, atrodo, kad svarbiausia dalyvauti, bet vėliau užsikabini ir atsiranda noras laimėti. O jei sekasi, tai varžybų lauki su dideliu noru ir nekantrumu. Mūsų komanda labai džiaugiasi, kad įveikė pernykščius čempionus ir po metų pertraukos vėl tapo stipriausia. Kitais metais bandysime išlaikyti iškovotas pozicijas.“

Finalas – balandžio mėnesį
Tarpcechinės žaidynės keliasi į 2016 metus. Iki balandžio mėnesį vyksiančio uždarymo, kurio metu bus apdovanojamos komandos ir aktyviausi sportininkai, „Lifosos“ darbuotojai dar susirungs biliardo, stalo teniso, poledinės sportinės žūklės, tinklinio, kvadrato ir boulingo varžybose.

Panašios naujienos